Write For Us

Yiyecek Tüyoları ve Kendin Yap Mutfak Gereçleri || 123 GO Like! Şef Gibi Yemek Pişirmenin Yolları

E-Commerce Solutions SEO Solutions Marketing Solutions
44 İzlenme
Published
Bu heyecan verici bölümde, Addams Ailesi'nin yaramaz ve zeki karakteri Wednesday Addams, gizlice yemek yemeyi yepyeni bir seviyeye taşıyor! En sevdiği şekerlemeleri yakalanmadan okula sokmak için ne dâhiyane yollar bulduğunu izle! Wednesday'in gizli bölmelerden kılık değiştirmeye kadar varan sinsice taktikleri seni hayretler içinde bırakacak!

Deneyebileceğin çeşitli yiyecek gizleme fikirlerini keşfetmek için bize katıl! Okul koridorlarında fark edilmeden gezinirken tatlı isteğini tatmin etmenin yaratıcı yollarını öğrenmeye hazır ol! İster okul malzemelerinin içine şekerleme saklamak ister beklenmedik kostümler yaratmak olsun, Wednesday'in numaraları atıştırmalık gizleme ustası olman için sana ilham verecek.

123 GO Like!, Wednesday Addams'ın ikonik karakterini lezzetli yiyecek gizleme fikirleriyle birleştiren bu eğlenceli ve keyifli videoyu sunuyor. Bu heyecanı kaçırma ve daha fazla heyecan verici içerik için kanalımıza abone olmayı unutma!

Bizi izlemeye devam et! Kendi yiyecek gizleme tüyolarını aşağıdaki yorumlarda ???????????? paylaşmayı ve bunun gibi harika videolar izlemek için 123 GO Like! kanalına ???? https://bit.ly/3Rh2SWX ABONE olmayı unutma! ????

#eğlenceli #okul #kendinyap #yiyecek #çikolata #gizleme #şekerlemeler #addams
Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır.

İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.

123 GO Like! Turkish Kanalına Abone Olun: http://bit.do/123-GO-Like-Turkish
----------------------------------------------------------------------------------

Müzik, ▶️ TheSoul Music: https://www.music.thesoul-publishing.com

➡️TheSoul Müzik :
◉ Spotify: https://sptfy.com/TheSoulMusic
◉ https://www.music.thesoul-publishing.com/
◉ TikTok: https://www.tiktok.com/@thesoul.music
◉ YouTube: https://m.youtube.com/channel/UCPo7CKRiDGn4h-H0RK5JdfA

Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer):
https://www.depositphotos.com
https://www.shutterstock.com
Kategori
Ipuçları
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.