Write For Us

Kim Jong-Un Hakkında Bilmediğiniz 20 Şey! KUZEY KORE GERÇEKLERİ!

E-Commerce Solutions SEO Solutions Marketing Solutions
34 İzlenme
Published
Kim Jong-Un Hakkında Bilmediğiniz 20 Şey! KUZEY KORE GERÇEKLERİ!Kuzey Kore ve lideri Kim Jong-un, genellikle nükleer tehdit ve Batı karşıtı duruşuyla anılır. Bir diktatör olarak görülen Kim Jong-un, vatandaşların sınırlı
özgürlüklere sahip olduğu ve itaatsizlik durumunda ciddi sonuçlarla karşılaştığı bir ülkeye hükmediyor. Sürekli gözetim altında tutulan rejimin gizemliliği, dış dünyadan kopmaya zorlanan insanlar için hayatın gerçeklerini daha da gizliyor. Küresel çapta tanınmasına rağmen Kim Jong-un hakkında bilinmeyen çok şey var. Bugün, Kim Jong-un'un geçmişine, ilgi alanlarına ve liderliğinin daha az bilinen yönlerine ışık tutarak, daha az bilinen 20 yönünü ele alacağız.

Kim Jong-un şaşırtıcı hikayesi

Kim Jong-un'un erken yaşlarının karanlıkta kalan tarihini araştırırken bulduğumuz bilgilerle başlayalım. Kuzey Kore'nin gizliliğe olan düşkünlüğü ve ifade özgürlüğünün bastırılması bu işi zorlaştırsa da Kim'in erken dönem yaşamına ışık tutan Joao Micaelo sayesinde geçmişe bir göz atma fırsatı bulduk. Şimdi 1998 yılına, İsviçre'nin Bern kentine gidelim. Micaelo, 22 öğrenciyle dolu bir sınıfta, diplomatik soydan gelen çekingen bir Koreli genç olan Pak-un ile tanışır. Kısaca Un olarak bilinen bu genç, nadiren sosyal etkileşimlere girerek sessiz bir tavır sergiler. Suskunluğuna rağmen basketbol sayesinde aralarında bir bağ oluşur. Un sahada içine kapanık görüntüsünden sıyrılarak yetenekli ve iddialı bir oyuncu olduğunu gösterir. Micaelo, Un'un yeteneklerinin ışıl ışıl parladığı bu basketbol maçları sırasında kurdukları dostluğu anımsıyor. Gelgelelim dostu Un'un Ocak 2000'de aniden ortadan kaybolup ülkesine dönmesiyle arkadaşlıkları sona erer. Bu ayrılışın nasıl bir sismik değişimin habercisi olduğunu elbette ki tahmin edememiştir. Aradan seneler geçtikten sonra, Eylül 2010'da tüm dünyayla beraber Kim Jong-un'un Kuzey Kore diktatörlüğünün varisi olduğunu öğrenmiştir. Michelo da pek çok kişi gibi başlangıçta bir zamanlar sessiz sedasız bir genç olan Un'un, şimdiki Kim Jong-un gibi korkunç figürüne dönüşümünü anlamakta zorlanmıştır. Kim'in İsviçre'deki mütevazı gençliğinden Kuzey Kore'nin yüce liderliğine uzanan hayatının yörüngesi, gücün insana etkisi üzerine düşünmeye sevk ediyor gerçekten.

Bizi buradan da takip edebilirsiniz.!
Facebook: https://www.facebook.com/HerseyDahilHD/​​
İnstagram: https://www.instagram.com/herseydahil...​
Web site: http://www.herseydahilhd.com/​​

► Herşey Dahil olarak size YouTube'da en bilgilendirici büyüleyici ve çekici videoları getirmeyi hedefliyoruz. Destekleriniz için teşekkürler :)

Sponsorluk, reklam, teklif, şikayet, soru ve görüşleriniz için bir alttaki e-posta adresine mesaj yollayabilirsiniz.
[email protected]

► Daha fazla video;
► https://www.youtube.com/watch?v=jDE38...​
► https://www.youtube.com/watch?v=tpgMi...​

► Genelelikle kullandığım Kaynak siteler
↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓
► herseydahilhd.com
► line.do
► wikipedia.org
► future.wikia.com
► faturetimeline.net
► humanknowledge.net
► preceden.com
► youtube.com
► onedio.com
► newsner.com
► webtekno.com

► Music : İncompetech.com

♦ Yasal Uyarı ♦

Videoların başka sitelerde yüklenmesi ve ticari amaçla kullanılması kesinlikle yasaktır. Paylaşılması durumunda telif hakların korunması kapsamında hakkınızda dava açılabileceğini unutmayınız.
Kategori
En çekici
Etiketler
herşey dahil, bilgi videoları, bilgi
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.