Write For Us

KIZGIN ÖĞRETMENE DEV SLIME DOLU SÜRPRİZ YUMURTA ŞAKASI! | SCARY TEACHER 3D OYNUYORUZ!

Yükleniyor...
Google Rank
24 İzlenme
Published
Scary Teacher yeni bölümü bulduk. Trouble in paradise isimli bu özel bölümde 2. oyun olan sürpriz yumurta bölümünü oynuyoruz. Kızgın öğretmenimiz öğrencilere kötü bir şaka yapmak üzereyken biz oyunu bozuyoruz ve içi slime dolu dev sürpriz yumurta şakası yapıyoruz.

#scaryteacher

VİDEO İÇERİĞİ:
Scary teacher, angry neighbor ve hello neighnor gibi mobil ve ücretsiz bir oyun. Büyük saray gibi bir evde yaşayan kızgın öğretmenin evine gizlice giriyoruz.
Bu bölümde kızgın öğretmenin öğrencilere yapacağı şakayı bozduk. 3 tane dev sürpriz yumurtadan doğru olanı seçip içine slime doldurduk.

???? ABONE OLUN & BİLDİRİMLERİNİZİ AÇIN

▶️ Daha fazla video:

https://www.youtube.com/watch?v=qs8Eou5lmi8&list=PLAfQkuuavtnv1LeaobQzOq2xbUlAlNXFx

❗ Bizi takip edin
İNSTAGRAM @sesegelcocuk

???? SESEGEL KANALI
https://www.youtube.com/channel/UCazpvRS7wM8k1ItMd-EgCKw

KANAL BİLGİSİ:

Merhabalar. KanalıImıza hoş geldiniz. SeseGel kanalının çocuklara yönelik içerik üreten 2. kanalı SeseGel Çocuk'da oğlum Egemen Kaan ile birlikte eğlenceli videolar çekiyoruz. İçeriklerimiz ailece izleyebileyeceğiniz türden. İçiniz rahat olsun. Bizimle birlikte müthiş eğlenceli bir yolculuğa çıkmaya var mısınız? Haydi sese doğru gelin o zaman:)
Bu kanal, Egemen Kaan Mustan'ın ailesi tarafından oluşturulmuştur ve sürekli olarak ailenin denetimi altındadır. Sevgili aileler, küçük yaştaki çocuklara izleteceğiniz içeriklere dikkat edin. Yaşına uygun değilse izletmeyin lütfen. Bu kanaldaki içerikler yaş değişikliği gösterebilir.
Kategori
Oyun
Etiketler
sesegel çocuk, eğlenceli oyun, gizemli komşu
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.