Write For Us

Kızlarım İçin 7. Bölüm - Suna, aşık mı oluyor?

Yükleniyor...
Google Rank
93 İzlenme
Published
Kızlarım İçin 7. Bölümde, okul arkadaşları tarafından dışlanan Suna'ya beklenmedik bir destek geliyor!

Kızlarım İçin yeni bölümde, son zamanlarda okulda yaşadıklarından dolayı uzaklaştırma cezası alan Suna, okula geri dönüyor. Suna'nın okul arkadaşlarından biri ise ondan alacağı özel ders karşılığında yardım etmeye karar veriyor. Suna bu teklife başta sıcak bakmasa da sonradan kabul etmek zorunda kalıyor. Peki Suna ve Doruk arasında neler olacak? Suna, Doruk'a aşık mı olacak?

Kızlarım İçin 7. Bölüm Özeti

Yaşar, Sumru'yu yaptığı yanlıştan döndürebilecek mi?

Sumru 150 bin lira bulabilmek için büyük bir hata yapar. Tanımadığı bir adamın evine gider. Yaşar ise kızını arabaya binerken görmüş ama onu durduramamıştır. Sumru yaptığı yanlışın farkına varıp pişman olsa da artık çok geçtir. Asıl hayal kırıklığını bir baba olarak Yaşar sırtlanır.

Tayfun ise Yaşar!a ihanet edip Sumru’yla birlikte olmak için ilk adımı atar. Yaşar, kızını emanet ettiği Tayfun’un ihanetini ne zaman ve nasıl öğrenecektir?

Kumru ve Yağız arasındaki yakınlaşmaya bir türlü engel olamayan Semiha kendini büyük bir tehlikeye atarak hastanelik olur. Görünürdeki tek suçlu da Kumru’dur... Selva ise çocuğunun babası diye her şeyine katlandığı Çetin tarafından aldatıldığını öğrenir. Ama ne yazık ki bu bir son değil başlangıçtır. Selva’nın acısı asıl şimdi başlamaktadır.

Kızlarım İçin, heyecan dolu yeni bölümüyle Salı akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

KÜNYE

Yapım :Süreç Film

Yapımcı :İnci Gündoğdu - İsmail Gündoğdu

Yönetmen :Mesude Erarslan

Senaryo :Zehra ve Zülküf Yücel

Genel Koordinatör :Akın Topuz

Oyuncular :Fikret Kuşkan (Yaşar), Tuvana Türkay (Kumru), Elifcan Ongurlar (Sumru), Sanem Yeles (Selva), Ahsen Eroğlu (Suna), Ülkü Duru (Hacer), Serdar Özer (Yağız), Anıl Tetik (Egemen), Özgün Çoban (Alper), Sibel Taşçıoğlu (Ayten), Numan Çakır (Zübeyir), Hakan Yufkacıgil (Tayfun)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.