Write For Us

Selva'ya kurulan tuzak pahalıya mal oluyor! - Kızlarım İçin 10. Bölüm

Yükleniyor...
Google Rank
121 İzlenme
Published
Kızlarım İçin 10. Bölümde, Çetin ve Şelale, Selva'dan kurtulmak için ona tuzak kuruyor ve Yaşar bu oyunun hesabını soruyor!

Kızlarım İçin son bölümde, Selva'dan boşanmak isteyen Çetin, Yaşar'ı korkusu yüzünden bunu yapamıyor. Şelale ile plan yapan Çetin, boşanmak için bahane arıyor ve onun üzerine Abbas'ı salıyor. Yaptıkları plan ile Selva'yı tuzağa düşüren ikili, istediklerini elde ettiklerini sanıyorlar ancak Yaşar, çok geçmeden durumu anlıyor. Abbas'ı kaçıran Yaşar, bu işin aslını ondan dinliyor. Çetin'in bu oyunun içinde olduğunu öğrenince ise ona bir mesaj gönderiyor. Köşeye sıkışan Çetin şimdi ne yapacak?

Kızlarım İçin 10. Bölüm Özeti

Selva, büyük bir oyuna geliyor!

Olaylar gittikçe daha da içinden çıkılmaz bir hal alıyor. Selva’yı başka bir adamla basan Çetin onu kapının önüne koyar. Zavallı Selva’yla kendisine yapılan komplonun farkında olmadan oğlundan ayrılmamak için çırpınır. Ama ne yazık ki hiçbir işe yaramaz. Yaşar, Selva’ya yardım edebilecek mi?

Diğer tarafta Sumru’ya aşık olan iki erkek; Tayfun ve Egemen bir kez daha karşı karşıya gelir. Ancak bu sefer Tayfun, Egemen’i öldürmeye kararlıdır. Egemen ölümden kurtulabilecek mi?

Kızların ve Yaşar’ın asıl derdi ise Hüma’dır. Hüma’nın böbrek rahatsızlığı her şeyi alt üst eder. Yaşar canından çok sevdiği kızının öz kızı olmadığını öğrenir. Hüma, Zübeyir’in kızıdır. Ve Zübeyir’in böbreğine muhtaçtır. Yaşar bu durumda ne yapacak? Zübeyir’i bulup Hüma’yı kurtarabilecek mi?

Kızlarım İçin, heyecan dolu yeni bölümüyle Salı akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

KÜNYE

Yapım :Süreç Film

Yapımcı :İnci Gündoğdu - İsmail Gündoğdu

Yönetmen :Mesude Erarslan

Senaryo :Zehra ve Zülküf Yücel

Genel Koordinatör :Akın Topuz

Oyuncular :Fikret Kuşkan (Yaşar), Tuvana Türkay (Kumru), Elifcan Ongurlar (Sumru), Sanem Yeles (Selva), Ahsen Eroğlu (Suna), Ülkü Duru (Hacer), Serdar Özer (Yağız), Anıl Tetik (Egemen), Özgün Çoban (Alper), Sibel Taşçıoğlu (Ayten), Numan Çakır (Zübeyir), Hakan Yufkacıgil (Tayfun)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.