Selva ve Şelale birbirine girdi! - Kızlarım İçin 12. Bölüm

Yükleniyor...

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Tarihi by ava
54 İzlenme
Kızlarım İçin 12. Bölümde, Şelale'nin oyunlarına daha fazla dayanamayan Selva, oğlunu onların elinden almak için harekete geçiyor!

Kızlarım İçin son bölümde, oğlunu görmek için gelen eve gelen Selva, kapıda Şelale'nin tepkisiyle karşı karşıya kalıyor. İkili arasında geçen konuşma zamanla gerginliğe dönüşüyor ve bir anda kavga çıkıyor. Dışarıdan gelen çığlık sesleri üzerine harekete geçen Fitnat ise Şelale'ye haddini bildirmek için tokat atıyor. Ancak bu tokatın hesabını ondan soracak olan Şelale, yapmadığını bırakmıyor. Çetin'i sürekli annesine karşı dolduran Şelale, son olarak da para karşılığı Selva'ya Umut'u göstereceğini söylüyor. Oğlu için her fedakarlığı yapmaya hazır olan Selva ise çaresiz kalıyor ancak vazgeçmiyor.

Kızlarım İçin 12. Bölüm Özeti

Yaşar, Hüma’yı geri kazanabilmek için elinden geleni yapar. Nihayet Hüma evine dönmek istediğinde Zübeyir annesini öldürenin Yaşar olduğunu söyler.

Küçük kız bu ağır gerçek karşısında perişan olur. Ve bir kez daha hastaneye kaldırılır. Yaşar ve Zübeyir tekrar karşı karşıyadır. Diğer tarafta Sumru Egemen’le birlikte özgürlüğe ve geleceğine doğru yelken açar. Elbette onları bekleyen pek çok engel vardır.

İki aşık mutlu olmayı başarabilecek mi? Peki ya Kumru? Yağız'la nihayet mutlu sona ulaştı derken Semiha’nın ölümüyle neler olacak? Yağız vicdan azabıyla kıvranırken aşkına sahip çıkabilecek mi?

Kızlarım İçin, heyecan dolu yeni bölümüyle Salı akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

KÜNYE

Yapım :Süreç Film

Yapımcı :İnci Gündoğdu - İsmail Gündoğdu

Yönetmen :Mesude Erarslan

Senaryo :Zehra ve Zülküf Yücel

Genel Koordinatör :Akın Topuz

Oyuncular :Fikret Kuşkan (Yaşar), Tuvana Türkay (Kumru), Elifcan Ongurlar (Sumru), Sanem Yeles (Selva), Ahsen Eroğlu (Suna), Ülkü Duru (Hacer), Serdar Özer (Yağız), Anıl Tetik (Egemen), Özgün Çoban (Alper), Sibel Taşçıoğlu (Ayten), Numan Çakır (Zübeyir), Hakan Yufkacıgil (Tayfun)
Kategori
TV Kanalı

Yorum Yazın

Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.