Write For Us

Koca Koca Yalanlar 6. Bölüm Fragmanı - 2

Sponsored Post Vitamin D2 Canada Persia
218 İzlenme
Published
Koca Koca Yalanlar 6. Bölüm 2. Fragmanı yayında! Müjgan'ın eski arkadaşı Erdem dönüyor; Ahmet'i büyük bir tehlike bekliyor!

Ahmet, Müjgan ile geldikleri ayrılık noktasından çok pişmandır. Müjgan'a yaptığı büyük haksızlığın farkına varan Ahmet, ilişkisini toparlayabilmek için her yolu deneyecektir. Sude ise Ahmet'i elinde tutabilmek için verdiği çabayı sürdürmek zorundadır. Hapis cezasının intikamını almak isteyen Nilgün ile Canan, yeni bir plan yapar. Sude'nin eski erkek arkadaşıyla anlaşma yaparlar.

Öte yandan Osman, Canan'ın ilgisizliğinden rahatsızdır. Canan'ın kendisini öptüğünü itiraf eden Osman, ilişkilerinde artık yeni bir boyuta girdiklerinin farkındadır. Müjgan'ın eski arkadaşı Erdem'in dönüşü, Ahmet'i yeniden tedirgin eder.

Koca Koca Yalanlar, heyecan dolu yeni bölümüyle pazartesi 20.00'de!

Üç çocuk annesi olan Müjgan kocası Ahmet ile birlikte sakin ve düzenli bir hayat yaşamaktadır. Mali müşavir olan Ahmet sabah sekiz, akşam beş çalışan iyi bir aile babasıdır. 17 yıl aynı yastığa baş koyan Müjgan ile Ahmet’in evliliği, Ahmet’in genç ve güzel bir kız olan Sude ile karşılaşmasıyla çatırdamaya başlar. Müjgan başlangıçta kocasının kendisini aldattığına ihtimal vermez. Ancak kocasının da her geçen gün değiştiği gözünden kaçmamaktadır. Sude genç, güzel, hırslı ve zengin bir koca üzerinden istediği yaşama kavuşmak isteyen bir kadındır. Müjgan, yakın arkadaşları Nilgün ve Canan’ın desteğini alarak çetin bir mücadeleye girer. Üç kadın aşk, sadakat ve evlilikleri üzerinden hayatlarını sorgularken, o güne kadar farkına varmadıkları bütün gerçeklerle yüzleşirler.

Yapım: Limon Film
Yönetmenler: Osman Taşçı - Burcu Alptekin
Yapımcı: Hayri Aslan
Senarist: Gül Abus Semerci
Uygulayıcı Yapımcı: Esi Gülce Kutluata
Görüntü Yönetmeni: Erhan Ergün
Müzik: JingleTV
Oyuncular: Hakan Yılmaz (Ahmet), Evrim Alasya (Müjgan), Selen Uçer (Nilgün), Pelin Öztekin (Canan), Ferdi Sancar (Şahin), Rüzgar Aksoy (Osman), Tuğçe Karabacak (Sude), Sertan Erkaçan (Alp), Sacide Taşener (Hatice), Selen Domaç (Refika), Doğa Zeynep Doğuşlu (Ilgaz), Tolga Ortancıl (Fırat), Elif Dilara Güneş (Pınar), Bartu Mutlu (Umut), Berke Mutlu (Aliş), Müge Bayramoğlu (Ayşe), Beril Özcan (Rüya), Deniz Kılıç (Orhan), Furkan Bay (Emin)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.