Write For Us

Kocasına uyku ilacı verip uyutuyordu! -@Esra Erol'da 6 Nisan 2021

E-Commerce Solutions SEO Solutions Marketing Solutions
93 İzlenme
Published
Esra Erol'da bugün...

Esra Erol, Veysel Bey’in 27 yıllık eşinin kendisini terk ettiğini belirterek Veysel Bey ve kızı Gülsemin’i stüdyoya davet etti. Gülsemin, annesi Zeynep Manav’ın bir adam için kendilerini terk ettiğini ama sebebini anlamadığını çünkü evde bir sorun olmadığını söyleyerek 2 kardeşi daha olduğunu belirtti. Evde bir şiddet ya da geçimsizlik olsaydı her zaman annemin yanında olurdum diyen Gülsemin, şu anda babasının yanında olduğunu çünkü annesinin her isteğini yerine getirdiğini söyledi.
Veysel Bey, tüm yetkinin karısında olduğunu, ne dese olduğunu dile getirdi. Veysel Bey, eşinin Fikret Uğur isimli kişiye kaçtığını ama farklı evlerde kaldıklarını bildiğini, 2020 Ekim ayından beri eşinden hiçbir şekilde haber alamadıklarını vurguladı. Fikret Uğur’u yayladan tanıdığını belirten Veysel Bey, birbirlerine gidip gelip çay içtiklerini söyleyerek Kurban Bayramı’ndan önce çocuklarının mesajları gördüğünü ama kendisine söylemediğini dile getirdi. Gülsemin, Fikret Bey’in küçük oğlunun gelip, anneniz babanızı aldatıyor dediğini ama kendilerinin inanmadığını, annelerine inandığını, konduramadıklarını bu sebeple de babasına söylemediğini vurguladı. Veysel Bey, yaylaya gittikleri zaman artık eşinin telefonunu sakladığını, sürekli yanında tuttuğunu söyleyerek o zamanlar biraz şüphelendiğini, zaten telefon çekmeyen yerlerde bile eşinin durmadığını iddia etti. Eşi ahıra gittiği zaman telefonu aradığını ve bulduğunu belirten Veysel Bey, eşi ile hiç boğuşmadıklarını ama o gün telefonu ondan almak için boğuştuklarını söyledi. Veysel Bey, eşinin telefonu verdiğinde komple Fikret Bey ile eşinin yan yana çekilmiş fotoğrafları gördüğünü, eşinin ise biz arkadaşız diye kendisini savunduğunu sonrasında da çıkıp gittiğini ileri sürdü. Eşi ile Fikret Bey’i bazı akrabalarının gördüğünü dile getiren Veysel Bey, eşinin savunma yapmasına yer olmadığını vurguladı.
Gülsemin, annesinin arayıp beni öldü bilin, benim sizinle işim bitti diye konuşma yaptığını söyledi. Veysel Bey, Fikret Bey’in olay günü eşini 15 kere aradığını aktardı. Eşini kaçtıktan sonra yakalayıp bacakları arıyor diye ayın 11’inde hastaneye götürdüğünü belirten Veysel Bey, hastaneden gelince ayın 12’sinde eşinin boşanma dilekçesi verdiğini zaten çamaşırlarını da hazırlamış olduğunu ileri sürdü. Veysel Bey, Fikret Bey’in bir resmi bir de dini nikahlı eşi olduğunu sözlerine ekledi.
atv Resmi YouTube Kanalına Abone Olmak İçin; https://goo.gl/dmrDLN
https://www.facebook.com/atv
https://twitter.com/atvcomtr
https://www.instagram.com/atvturkiye/
Kategori
TV Serisi
Etiketler
atv, dizi, türkiye
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.