Write For Us

KROMATİK GALE! EFSANEVİ SANDY VE BRAWLS PASS PAKETLERİ! | BRAWL STARS OYNUYORUZ!

Yükleniyor...
Google Rank
32 İzlenme
Published
Egemen Kaan ile sizlerden gelen istekler doğrultusunda güncellemeli Brawl Stars oynuyoruz. Egemen Kaan'ın hesabından kutu açıyoruz. Brawl pass aldık ve video boyunca sürekli paket açtık. Efsanevi sandy, kromatik gale, gene gibi bir sürü karakter geldi.

#brawlstars

VİDEO İÇERİĞİ:

Brawl Stars oyununda tam 30 adet karakter var. Bu karakterlerin her biri farklı özelliklere sahip. Bu karakterlere brawler deniyor. Ayrıca her karakterin hem normal hem de Ulti yani süper gücü var. El Primo, Nita, Leon, Spike, Mortis ve Tara bu karakterlerden bazıları. Oyunda Elmas kapmaca, Hesaplaşma ve Savaş topu gibi çok eğlenceli modlar var.

Bu bölümde önce bol bol kutu açtık. Brawl pass ile mega kutu, büyük kutu ne varsa açtık. Süper karakterler geldi.

???? ABONE OLUN & BİLDİRİMLERİNİZİ AÇIN

▶️ Daha fazla BRAWL STARS video:
https://www.youtube.com/watch?v=SlvIUsAkv0U&list=PLAfQkuuavtns1en7qK5rZwA5Jmo-VxYxb

❗ Bizi takip edin
İnstagram: @hasanmustan

???? SESEGEL KANALI
https://www.youtube.com/channel/UCazpvRS7wM8k1ItMd-EgCKw

SESEGEL ÇOCUK KANAL BİLGİSİ:

KANAL BİLGİSİ:

Merhabalar. KanalıImıza hoş geldiniz. SeseGel kanalının çocuklara yönelik içerik üreten 2. kanalı SeseGel Çocuk'da oğlum Egemen Kaan ile birlikte eğlenceli videolar çekiyoruz. İçeriklerimiz ailece izleyebileyeceğiniz türden. İçiniz rahat olsun. Bizimle birlikte müthiş eğlenceli bir yolculuğa çıkmaya var mısınız? Haydi sese doğru gelin o zaman:)
Bu kanal, Egemen Kaan Mustan'ın ailesi tarafından oluşturulmuştur ve sürekli olarak ailenin denetimi altındadır. Sevgili aileler, küçük yaştaki çocuklara izleteceğiniz içeriklere dikkat edin. Yaşına uygun değilse izletmeyin lütfen. Bu kanaldaki içerikler yaş değişikliği gösterebilir.
Kategori
Oyun
Etiketler
mobil oyun, egemen kaan, eğlenceli mobil oyun
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.