Write For Us

Latife'nin gönül yarasının sebebi ne? - Vatanım Sensin 46. Bölüm

Yükleniyor...
Google Rank
76 İzlenme
Published
Vatanım Sensin 46. Bölümde Azize ile Latife dertleşiyor; Latife bilinmeyenlerini anlatıyor!

Latife, İzmir'e geldikten sonra bir kitapçıda Hilal ile tanışmıştı. Hilal ile kurduğu arkadaşlık, Azize'nin de yeni bir ev bulmasına sebep olmuştu. Zira Latife, Uşakizade Ailesi'nin kızıdır ve İzmir'de birçok konakları bulunmaktadır. Bu sayede Azize için de bir evlerini tahsis eder. Azize ile Latife'nin arkadaşlığı, beraberinde birbirlerini daha yakından tanımalarına sebep olur. Azize, Latife'nin yanına bir yol arkadaşının çok uygun olacağını düşünür. Lakin Latife, erkeklerin ilgilendiği hanımların kendisi gibi olmadıklarını savunur.

Vatanım Sensin 46. Bölüm Özeti

Yunan Kumandanı Filippos, Cevdet'i zor bir karara zorluyor!

Cevdet'in öldürdüğü Dağıstanlı, giderayak Filippos'a yolladığı pusulayla Cevdet'in en büyük sırrını açığa vurmuştur. Filippos, menşeinden emin olmadığı bu bilgiyi sınamak istemektedir.

Kızlar, Azize için kalacak bir yer bulmuşlar, fakat Aleksi'nin Mehmet bebeği bulup satmanın peşinde olduğundan habersizdirler. Hilal ve Leon, Aleksi'nin gerçek niyetinden şüphe etmeye başlarlar. Filippos, Türklere nihai darbeyi vurmak için İzmir'e yepyeni dev toplar getirtmiştir. Ancak Filippos bu silahları kullanarak sadece bir cephe zaferi kazanmak değil; Cevdet'in ihanetini de ispat etmek niyetindedir. Cevdet, vazifesi ve ailesi arasında güç bir tercih yapmak zorunda kalacaktır.

Vatanım Sensin, heyecan dolu yeni bölümüyle perşembe akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

KÜNYE

Yapım: O3 Medya

Yönetici Yapımcı: Onur Güvenatam

Uygulayıcı Yapımcı: Banu Gündoğdu

Yaratıcı Yapımcı: Yağmur Taylan, Durul Taylan

Yönetmen: Yağmur Taylan, Durul Taylan, Burak Arlıel

Senaryo: Uygar Şirin, Deniz Gürlek, Melek Seven, Melih Özyılmaz

Müzik: Yıldıray Gürgen

Oyuncular: Halit Ergenç (Cevdet), Bergüzar Korel (Azize), Onur Saylak (Tevfik), Okan Yalabık (Charles), Celile Toyon (Hasibe), Fatih Artman (Yüzbaşı Yakup), Boran Kuzum (Leon), Pınar Deniz (Yıldız), Miray Daner (Hilal), Genco Özak (Mehmet), Erman Bacak (Arnavut Cezmi), Ali Hikmet Kürekçi (Osman), Ahmet Uğur Say (Lütfü), Ufuk Bayraktar (Dağıstanlı), Levent Can (Filipos), Berker Güven (Aleksi), Seher (Şükran Ovalı)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.