Write For Us

Vatanım Sensin 37. Bölüm - Benim için Kara Fatma artık sensin!

Yükleniyor...
Google Rank
157 İzlenme
Published
Vatanım Sensin 37.Bölümde Azize, ormanda tanıştığı Efsun'a büyük bir yardım eli uzatıyor; Efsun ile Azize birlikte hareket ediyor!

Kerim'i öldürdükten sonra ormanlara saklanan Azize, bir kadının Yunan askerlerinin silahını çaldığını görür. Efsun ile Azize'nin yolu ormanda kesişir ve Efsun, Kara Fatma'nın yanında savaşacağını söyler. Azize, saklandığı kulübede duyduğu sesler sonrası gördüğü manzarayla büyük bir şaşkınlık yaşar. Yunan askerleri tarafından yakalanan Efsun, cinsel saldırıya uğramak üzeredir. Azize, bunu durdurabilmek için harekete geçer ve Yunan askerlerini öldürmeyi başarır. Efsun, bundan sonra Azize ile hareket edeceğini dile getirir ve birbirlerinin yoldaşı olurlar.

Vatanım Sensin 37. Bölüm Özeti

Yunan Ordusu, Bolşeviklerin peşine düşüyor; Leon ifşa olma tehlikesiyle karşı karşıya kalıyor! Vatanım Sensin, heyecan dolu yeni bölümüyle 14 Aralık Perşembe 20.00'de!

Kerim’i vurduktan sonra, Cevdet’e görünmeden kaçmayı başaran Azize, elinde Kerim’in kanıyla çiftliğe dönemeyeceğine karar verir ve çareyi yollara düşmekte bulur. Yolculuğu sırasında en derin acılarıyla yüzleşmek zorunda kalacaktır. Bolşeviklerin, Türklere yardım ettiği dedikodusu ayyuka çıkmış, Ankara’yı kafirle işbirliği yapmakla suçlayanlar ayaklanmıştır. Filippos ise silahları kendisine değil, Türk ordusuna veren Rusları cezalandırmak üzere ordudaki Bolşeviklerin peşine düşer. İfşa olma tehlikesiyle karşı karşıya kalanlar arasında Leon da vardır.

Cevdet başlayan isyanı bastırması ve Ankara’ya yardım etmesi için Dağıstanlı’yı ikna etmek zorundadır. Fakat Seher’in, kardeşinin intikamını almak için İzmir’e inişi tüm planları alt üst eder.

Vatanım Sensin, heyecan dolu yeni sezonuyla perşembe akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

KÜNYE

Yapım: O3 Medya

Yönetici Yapımcı: Onur Güvenatam

Uygulayıcı Yapımcı: Banu Gündoğdu

Yaratıcı Yapımcı: Yağmur Taylan, Durul Taylan

Yönetmen: Yağmur Taylan, Durul Taylan, Burak Arlıel

Senaryo: Uygar Şirin, Deniz Gürlek, Melek Seven, Melih Özyılmaz

Müzik: Yıldıray Gürgen

Oyuncular: Halit Ergenç (Cevdet), Bergüzar Korel (Azize), Onur Saylak (Tevfik), Okan Yalabık (Charles), Celile Toyon (Hasibe), Fatih Artman (Yüzbaşı Yakup), Boran Kuzum (Leon), Pınar Deniz (Yıldız), Miray Daner (Hilal), Genco Özak (Mehmet), Erman Bacak (Arnavut Cezmi), Ali Hikmet Kürekçi (Osman), Ahmet Uğur Say (Lütfü), Ufuk Bayraktar (Dağıstanlı), Levent Can (Filipos), Berker Güven (Aleksi)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.