Write For Us

Mehmet bu kez hayal kırıklığına uğratmadı - Vermem Seni Ellere 3. Bölüm

E-Commerce Solutions SEO Solutions Marketing Solutions
72 İzlenme
Published
Vermem Seni Ellere 3. Bölüm:
Mehmet, Zeliş’in en büyük derdini çözmüş, onun borcunu ödemiştir. Mehmet, bu hareketiyle Zeliş’in güvenini kazanacağını zannederken tam tersi olur. Zeliş, onu kesinlikle köyde istememektedir. Bunun sebini ise sadece Aslı tahmin etmektedir. Zeliş, göz göre göre aşktan kaçmaktadır. Ama Mehmet’in obayı terk etmeye niyeti yoktur. Zeliş’in ve Taşkıranlılar’ın güvenini kazanmak için her şeyi yapacaktır. Neyse ki beklediği fırsat, ayağına gelir. Mıstık’ın kirvesi olacaktır. Mehmet için işler yoluna girmeye başlamıştır. Hem Taşkıran’daki yerini sağlamlaştırmaktadır, hem de kuracağı tesis için aradığı yatırımcıyı bulmak üzeredir. Kıvanç ve Uğur, yatırımcıyı ikna etmişken, Mehmet hayallerine kavuşmak üzereyken yine olanlar olur, talihsizlik Mehmet’in peşini bırakmaz. Mehmet, kendini Taşkıranlılara kabul ettirmeye yemin etmiştir, bu uğurda gerekirse yatırımcıyı bile gözü görmeyecektir. Tam her şey yoluna girmişken; Mehmet kendisinden bekleneni, fazlasıyla yerine getirmiş, Zeliş’in de gözüne girmişken hiç ummadığı bir şeyle karşılaşır. Bu sefer başı, her zamankinden çok daha büyük bir beladadır.

#atv #VermemSeniEllere
Emre Bey ve Buse Meral’in başrollerinde buluştuğu Vermem seni Ellere; dağların, derelerin, yaylaların özgür kızı Zeliş’le her türlü maceranın ve aksiyonun tutkunu Mehmet’in hikayesini anlatıyor.

Ali Balcı’nın yönetmenliğini yaptığı dizinin oyuncu kadrosunda; Emre Bey, Buse Meral, Fatih Al, Filiz Ahmet, Cihat Tamer, Bülent Alkış, Goncagül Sunar, Bahtiyar Engin, Burak Can, Sina Özer, Şeyma Peçe, İpek Özağan, Kayhan Açıkgöz, Esin Gündoğdu, Meriç Özkaya, Duygu Kum, Berk Artıran yer alıyor.
Yapım: Akn Film
Yapımcı: Akın Topuz, Emre Arda
Yönetmen: Ali Balcı
Genel Koordinatör: İlkim Dağlı
Uyarlayan: Gülbike Sonay Üte, Tuna Kıygı
Senaryo: Şehrazat Tunus Taşçı, Damla Güçer, Samed Aslan
2. Yönetmen: Işılsu Günday
Görüntü Yönetmeni: Umut Yörükoğlu
Müzik: Jingle Tv-Batuhan Fırat
Sanat Yönetmeni: Deniz Emre Özbakan
Oyuncular: Emre Bey, Buse Meral, Fatih Al, Filiz Ahmet, Cihat Tamer, Bülent Alkış, Goncagül Sunar, Bahtiyar Engin, Burak Can, Sina Özer, Şeyma Peçe, İpek Özağan, Kayhan Açıkgöz, Esin Gündoğdu, Meriç Özkaya, Duygu Kum, Berk Artıran.

Facebook: https://www.facebook.com/vermemsenidizi
Instagram: https://www.instagram.com/vermemsenidizi/
Twitter: https://twitter.com/vermemsenidizi
TikTok: https://www.tiktok.com/@vermemsenidizi
atv YouTube kanalına abone olun: http://atv.link/abone
atv Facebook: https://www.facebook.com/atv
atv Instagram: https://www.instagram.com/atvturkiye
atv Twitter: https://twitter.com/atvcomtr
atv TikTok: https://www.tiktok.com/@atv
Kategori
TV Serisi
Etiketler
vermem seni ellere dizisi, vermem seni ellere dizi, vermem seni ellere oyuncuları
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.