Write For Us

Nedim, Şeniz ve babasının ilişkisini hatırlıyor! Zalim İstanbul 25. Bölüm

Yükleniyor...
Google Rank
78 İzlenme
Published
Zalim İstanbul 25. Bölümde Nedim, Şeniz ve babasının ihanetini psikolog Oya'ya anlatıyor!

Nedim, psikoloğun odasındadır ve Şeniz'i kurtardığını anlatmaktadır. İntikam almak istediği bir kişiyi kurtarmanın verdiği acıyı anlatırken geçmişte yaşananlar gözlerinin önüne gelir. Şeniz ve babasını yatakta gördüğü o anları psikoloğa anlatırken gözleri dolar. Bu olay ile Nedim'in intikam hırsının ne kadar büyük olduğunu görürüz.

Genel hikaye
Antakya’dan İstanbul’a uzanan bir var olma mücadelesinin ekrana geleceği Zalim İstanbul’da; üç çocuğu ile Antakya’da yaşayan Seher’in, lojistik sektörünün devleri arasında yer alan ve aynı zamanda memleketlileri olan Agah Karaçay ile yollarının kesişmesi herkesi yeni bir sınava sokacak.
Yapım: Avşar Film
Yapımcı: Şükrü Avşar
Yönetmen: Cevdet Mercan
Öykü ve Senaryo: Sırma Yanık
Görüntü Yönetmeni: Volkan Aslan
Genel Sanat Yönetmeni: Naz Erayda
Oyuncular: Fikret Kuşkan (Agah), Deniz Uğur (Seher), Mine Tugay (Şeniz), Ozan Dolunay (Cenk), Simay Barlas (Damla), Berker Güven (Nedim), Bahar Şahin (Ceren), Sera Kutlubey (Cemre), İdris Nebi Taşkan (Civan), Ayşen Sezerel (Nermin), Gamze Demirbilek (Nurten)
#zalimistanbul #ozandolunay #simaybarlas #berkergüven #serakutlubey #baharşahin #zalimistanbulceren #zalimistanbulcemre #zalimistanbulcenk #zalimistanbulnedim
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.