Write For Us

Şeniz, Agah'ı suçlayıp onu terk ediyor! Zalim İstanbul 6. Bölüm

E-Commerce Solutions SEO Solutions Marketing Solutions
194 İzlenme
Published
Zalim İstanbul'un 6. Bölümde Şeniz, Agah'ı ailesinin yanında olmamakla suçluyor ve onu terk ediyor!

Yaşanan silah olayının yankıları köşkte devam ediyor. Şeniz, elinde valizi ile evden ayrılırken Agah ve Damla ile karşılaşır. Agah ile gün içinde yaşananlar ve yıllarca Nedim'in yanında olup ailesini unutmakla ilgili bir konuşma yapar. Onu, Nedim'e babalık yapıp kendi çocuklarını ihmal etmekle suçluyor. Agah ne kadar araya girmek istese de Şeniz'in söylediklerinde haklılık payı olduğunu görüyor. Şeniz en son hamla olarak yüzüğünü çıkarıp evi terk ediyor. Damla'nın ısrarlarına karşın Agah kılını kıpırdatmıyor...GENEL HİKAYE

Antakya’dan İstanbul’a uzanan bir var olma mücadelesinin ekrana geleceği Zalim İstanbul’da; üç çocuğu ile Antakya’da yaşayan Seher’in, lojistik sektörünün devleri arasında yer alan ve aynı zamanda memleketlileri olan Agah Karaçay ile yollarının kesişmesi herkesi yeni bir sınava sokacak.
Yapım: Avşar Film
Yapımcı: Şükrü Avşar
Yönetmen: Cevdet Mercan
Öykü ve Senaryo: Sırma Yanık
Görüntü Yönetmeni: Volkan Aslan
Genel Sanat Yönetmeni: Naz Erayda
Oyuncular: Fikret Kuşkan (Agah), Deniz Uğur (Seher), Mine Tugay (Şeniz), Ozan Dolunay (Cenk), Simay Barlas (Damla), Berker Güven (Nedim), Bahar Şahin (Yağmur), Sera Kutlubey (Cemre), İdris Nebi Taşkan (Civan), Ayşen Sezerel (Nermin), Gamze Demirbilek (Nurten)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.