Write For Us

Reyhan Hanımdan zamane gelinlere romantizm dersi! Gelinim Mutfakta 138. Bölüm

Sponsored Post advertising Canada Persia
218 İzlenme
Published
Gelinim Mutfakta 138. Bölümde Reyhan Hanım, yeni jenerasyonun eşleri ile olan ilişkilerinde neden hatalı olduğunu kendi evliliğinden örneklendirerek -bir nevi- ders verdi!

Reyhan Hanımdan, eşini daha romantik yapmak isteyenlere tüyolar geldi. Son zamanlarda eşleri ile anlaşamayan gelinlerle ilgili saptamalarda bulunan Reyhan Hanım, kendi evliliğinden örnekler vererek tezini savundu. Eşi eve geldiğinde neler yaptığını anlatan Reyhan Hanım, karşılığını da aldığını bahsetti! Reyhan Hanım "Eşimde anahtar yok. Zile basar. Koşarım, kapıyı açarım 'Hoş geldin canım benim' derim ve öperim. Halini, hatırını sorarım. Ben kocamı 'Kral' gibi hissettiriyorum; o da beni, 'Kraliçe' gibi el üstünde tutuyor!" diyerek uzun yıllar eşi ile nasıl aşk dolu yaşadıklarını anlattı!

Konu gün sonu değerlendirmesine taşındı. Başak, Reyhan Hanımın söylediklerini saçma buldu! Ezgi ise, eşinden dem vurdu. Kaynanasının romantikliğinin eşine neden geçmediğini sorguladı! Reyhan Hanımın da bu sorgulamaya kendince cevap verdi!...
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.