Write For Us

SAKALLI KOMŞUNUN GİZEMLİ KONTROL ODASI! | (hello neighbor-scary teacher gibi) DARK RIDDLE OYNUYORUZ!

E-Commerce Solutions SEO Solutions Marketing Solutions
235 İzlenme
Published
Egemen Kaan ile birlikte Dark Riddle mobil oyunu oynamaya devam ediyoruz. Bu oyun hello neighbor ve scary teacher yani kızgın öğretmen karışımı. Sakallı komşumuz var ve evine girip anahtarlar arıyoruz. Bu bölümde tüm anahtarları bulup gizemli kontrol odasına girmeye ve lazer silahı almaya çalışacağız. Önceki bölüm burada https://www.youtube.com/watch?v=kctui13KXFo

#darkriddle

VİDEO İÇERİĞİ:
Scary teacher, angry neighbor ve hello neighnor gibi mobil ve ücretsiz bir oyun. Büyük bir evde yaşayan bu kez bıyıklı değil ama hem bıyıklı hem sakallı bir komşumuz var. Evine girip anahtarları bulmaya çalışıyoruz. Dark riddle nasıl bitirilir hep birlikte ileri bölümlerde göreceğiz. Dark Ridlle 2. bölümde lazer silahı şok silahı buluyoruz ve sakallı mahmut ustanın gizemli kontrol odasına girmeye çalışıyoruz.


???? ABONE OLUN & BİLDİRİMLERİNİZİ AÇIN

❗ Bizi takip edin
İNSTAGRAM @hasanmustan

???? SESEGEL KANALI
https://www.youtube.com/channel/UCazpvRS7wM8k1ItMd-EgCKw

KANAL BİLGİSİ:

Merhabalar. KanalıImıza hoş geldiniz. SeseGel kanalının çocuklara yönelik içerik üreten 2. kanalı SeseGel Çocuk'da oğlum Egemen Kaan ile birlikte eğlenceli videolar çekiyoruz. İçeriklerimiz ailece izleyebileyeceğiniz türden. İçiniz rahat olsun. Bizimle birlikte müthiş eğlenceli bir yolculuğa çıkmaya var mısınız? Haydi sese doğru gelin o zaman:)

Bu kanal, Egemen Kaan Mustan'ın ailesi tarafından oluşturulmuştur ve sürekli olarak ailenin denetimi altındadır. Video içeriklerinde asla çocukları olumsuz etkileyecek davranışlar yer almaz.
Kategori
Oyun
Etiketler
sesegel çocuk, eğlenceli oyun, gizemli komşu
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.