Write For Us

Sare hayatındaki en büyür sırrı Zıpkın'a itiraf etti! - Ateş Kuşları 35. Bölüm @ateskuslari

E-Commerce Solutions SEO Solutions Marketing Solutions
34 İzlenme
Published
Ateş Kuşları yeni bölümüyle Cuma #atv'de!
Ateş Kuşları 35. Bölüm Özeti:
BAŞIMIZ SAĞ OLSUN!
Hüma hayatını kaybeder, Nazmiye kendi kızının katili olarak tutuklanır. Zıpkın, Kara ve Gülayşe yine bir masumun bedel ödüyor oluşuna dayanamazlar ve Barbar’ı çok sinirlendiren bir şey yaparlar. Gülayşe’ler neyin peşinde?

SABİT’İN PLANI
Sabit, Mercan’ın amcası Mümtaz’ın odasına tırmanır! Zaten Mercan’dan şüphelenmiş olan Perihan onu yakalarsa polisi arayacağına göre, bunu neden yaptı? Sabit’in aklından neler geçiyor?

“BANA ARTIK AŞIK DEĞİL MİSİN?”
Zıpkın, Hüma’dan bir özür dahi dileyemeden gittiği için vicdan azabından kıvranır. Sare ise onun suçluluk duymasını hiç istemiyor çünkü bu onun çok iyi bildiği bir duygu. Sonunda Sare geçmişinden getirdiği ağır yükü, Zıpkın’la paylaşacak mı?

SULTAN’IN PEŞİNDE
Hüma’nın gidişinden sonra ne yapacağını bilemez haldeki Kara, Sultan’ı arama görevine dört kolla sarılır. Sultan nereye kadar daha kaçabilecek? Ali’ler onu bulmadan evlenebilecek mi? Sultan’ı gözü kapalı insan dolandıracak kadar bencil birine, hangi şartlar dönüştürdü?

“YALNIZ ÖLÜM AYIRABİLİR BİZİ!”
Barbaros, Gülayşe’ye artık onu ölene kadar bırakmayacağına dair söz vermişti. Sözünü tutar da. Göğsünü delen bıçak yarasını aldığı anda dahi hala Gülayşe’yi tutmaya devam eder. Gülayşe’nin yardım çığlıklarıyla yer gök inlerken Barbaros onun sesiyle yaşama tutunacak mı?

Yapım: Bozdağ Fi̇lm
Yapımcı: Mehmet Bozdağ
Proje Tasarım & Senaryo: Ayşe Ferda Eryılmaz & Nehir Erdem
Yönetmen: Bülent İşbilen
Oyuncular: İlayda Alişan (Gülayşe), Hande Soral (Mercan), Burak Tozkoparan (Barbaros), Görkem Sevindik (Ali), Emin Gürsoy (Hacı Hafız), Gonca Cilasun (Hacer), Tuncer Salman (Ragıp), Ahmet Saraçoğlu (Çatal), Boncuk Yılmaz (Nazmiye), Erdem Şanlı (Zıpkın), Emir Çubukçu (Sabit), Ali Önsöz (Kara), Ergül Miray Şahin (Sare), Evren Erler (Mete), Lilya İrem Salman (Hüma), Umut İnan (Çocuk Ali), Almira Albay (Çocuk Mercan), Fuat Fatih Odabaşı (Çocuk Sabit), Berke Obuz (Çocuk Zıpkın), Umut Ege Baştemur (Çocuk Kara), Kaan Sevi (Cemal), Yeşim Dalgıçer (Sezin), Görkem Doğan (Pamir)

YouTube kanalına abone ol: http://atv.link/atesk
Twitter: https://twitter.com/ateskuslariatv
Instagram: https://instagram.com/ateskuslariatv
Facebook: https://www.facebook.com/ateskuslariatv
Kategori
TV Serisi
Etiketler
ateş kuşları, atv, ates kuslari
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.