Write For Us

Mercan doğduğu eve gelip acımasız komşularına isyan etti! - Ateş Kuşları 32. Bölüm @ateskuslari

E-Commerce Solutions SEO Solutions Marketing Solutions
34 İzlenme
Published
Ateş Kuşları yeni bölümüyle Cuma #atv'de!
Ateş Kuşları 32. Bölüm Özeti:
RAGIP, GÜLAYŞE’DEN NE İSTEYECEK?
Ali, çocuklarını satmaktan zerre pişmanlık duymayan babasıyla büyük bir yüzleşme yaşar ama huylu huyundan vazgeçmez. Ragıp, Gülayşe ile pazarlık masasına oturmaya kararlı. Peki Ragıp Gülayşe’nin karşısına geçtiğinde ondan paradan daha değerli ne isteyecek?

DÜĞÜM ÇÖZÜLEBİLECEK Mİ?
Barbar bir yandan sevdiği kızın abisi için her şeyi yapabilecek olan yüreğine hayran diğer yandan Ragıp’ın mutlu olmasına izin verecek değil. Bu yüzden çözüm bulana kadar Gülayşe’den süre ister. Ancak onlar bunları konuşurken, Nazmiye, Ali’nin kız kardeşinin kim olduğunu herkesten önce öğrendi. Nazmiye’nin bir sonraki hamlesi ne olacak? Peki, Ali’nin kız kardeşi kim?

AVUKAT GÖZDE GELİYOR!
Suç babalarının koruyucu meleği Avukat Gözde, Ragıp’ın avukatı olarak çıkageldiğinde Barbar hiç memnun olmaz ancak bunun tek sebebi Gözde’nin Ragıp’ı koruyor olması değildir. Barbar’la Gözde’nin nasıl bir geçmişi var? Gülayşe, Gözde’den bu derece huylanmışken Barbar’ın etrafında olmasına nasıl katlanacak?

ZIPKIN’IN AŞKI DİLE GELİYOR!
Kara'nın Hüma'ya sevgili olalım demesi Zıpkın'ı çok kızdırsa da Kara amacına ulaşır ve Zıpkın'ın canına okur! Çok sarsılan Zıpkın kalbinin sesini dinlemeyi başarır. Sonunda Sare'ye ona körkütük aşık olduğunu söyler. Ama hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaşır ve dünya başına yıkılır! Kara ise Hüma'nın üzerine topla tüfekle gitmeye devam eder! Kara ve Zıpkın kardeşlerin aşk ve nefretle imtihanları nasıl sonuçlanacak?

Yapım: Bozdağ Fi̇lm
Yapımcı: Mehmet Bozdağ
Proje Tasarım & Senaryo: Ayşe Ferda Eryılmaz & Nehir Erdem
Yönetmen: Bülent İşbilen
Oyuncular: İlayda Alişan (Gülayşe), Hande Soral (Mercan), Burak Tozkoparan (Barbaros), Görkem Sevindik (Ali), Emin Gürsoy (Hacı Hafız), Gonca Cilasun (Hacer), Tuncer Salman (Ragıp), Ahmet Saraçoğlu (Çatal), Boncuk Yılmaz (Nazmiye), Erdem Şanlı (Zıpkın), Emir Çubukçu (Sabit), Ali Önsöz (Kara), Ergül Miray Şahin (Sare), Evren Erler (Mete), Lilya İrem Salman (Hüma), Umut İnan (Çocuk Ali), Almira Albay (Çocuk Mercan), Fuat Fatih Odabaşı (Çocuk Sabit), Berke Obuz (Çocuk Zıpkın), Umut Ege Baştemur (Çocuk Kara), Kaan Sevi (Cemal), Yeşim Dalgıçer (Sezin), Görkem Doğan (Pamir)


YouTube kanalına abone ol: http://atv.link/atesk
Twitter: https://twitter.com/ateskuslariatv
Instagram: https://instagram.com/ateskuslariatv
Facebook: https://www.facebook.com/ateskuslariatv
atv YouTube kanalına abone olun: http://atv.link/abone
atv Facebook: https://www.facebook.com/atv
atv Instagram: https://www.instagram.com/atvturkiye
atv Twitter: https://twitter.com/atvcomtr
atv TikTok: https://www.tiktok.com/@atv
Kategori
TV Serisi
Etiketler
atv, dizi, türkiye
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.