Write For Us

Selim'in hazin sonu! - İnsanlık Suçu 5. Bölüm

Yükleniyor...
Google Rank
130 İzlenme
Published
İnsanlık Suçu 5. Bölümde, polisler tarafından aranan Selim, yakalanmamak için kaçarken aniden ölüme gidiyor!

İnsanlık Suçu son bölümde, Selim polislerden köşe bucak kaçmaya devam ediyor. Gizli gizli Esra'yla görüşen Selim polisler tarafından fark ediliyor. Selim ve polisler arasında bir kovalamaca başlıyor. Durumu anlayan Cemal de onların peşine düşüyor. Yakalanmamak için canını tehlikeye atan Selim'e araba çarpıyor. Selim bir anda ölümle burun buruna geliyor ve Adana'da çarptığı adam aklına geliyor. Bunun bir ilahi adalet olduğunu anlayan Selim oracıkta hayata veda ediyor. Selim'in ani ölümüyle dünyası başına yıkılan Esra gözyaşlarına boğuluyor!

İnsanlık Suçu 5. Bölüm Özeti

Sami’nin oğlu olduğunu kabullenemeyen Cemal, aksini ispat etmek için annesiyle konuşur!

Sami’nin oğlu olduğunu kabullenemeyen Cemal, aksini ispat etmek için annesiyle konuşur ancak istediği cevabı alamaz. Bu gerçekle yüzleşmek de annesini affetmek de Cemal için hiç kolay olmayacaktır. Annesi başta olmak üzere herkese karşı öfkelidir ve tutunacak bir dal arar. O anda Suna’ya çok ihtiyacı vardır. Suna ise Cemal ve Gökhan’ın kardeş olduğunu öğrenmenin şokunu yaşamaktadır. Cemal onun için artık imkânsızdır.

Cemal, babasının İstanbul’da 25 yıl önce kurduğu atölyeyi keşfettiğinde kendini uzun zamandır ilk defa bir yere ait hisseder. Artık nereden başlayacağını biliyordur. Ancak yine karşısında Sami’yi bulur. Bu mekânın onun için de vazgeçilmez bir anlamı vardır. Tüm bu gelişmelerin yanı sıra Cemal bir babaannesi olduğunu öğrenir. Bu durum Cemal’in planlarını yeniden gözden geçirmesine sebep olacaktır.

İnsanlık Suçu yeni bölümüyle cumartesi 20.00'de Kanal D'de!

KÜNYE

Yapım : Pastel Film

Yapımcı : Efe İrvül

Yönetmen : Barış Yöş

Senaryo : Can Sinan

Müzik : Sound

Sanat Yönetmeni : Dilek Yelence

Görüntü Yönetmeni : Ali Aslan

Cast direktörü : Yelda Gürkan

Oyuncular : Kaan Yıldırım (Cemal), Gizem Karaca (Suna), Melike İpek Yalova (Cevher), Serkay Tütüncü (Gökhan), Laçin Ceylan (Hülya), Deniz Uğur (Emel), Cankat Aydos (Selim), Cansu Dağdelen (Esra) ve Ahmet Mümtaz Taylan (Sami)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.