Write For Us

Sevdiğim kızı getirdim! - Gülizar 9. Bölüm

Yükleniyor...
Google Rank
102 İzlenme
Published
Gülizar 9. Bölümde, Murat ve Gülizar aşkının ortaya çıkmasıyla tüm gözler ikiliye çevrilir ve Murat, Gülizar'ı kendi evine getirerek bir süreliğine onu herkesten uzak tutar!

Gülizar son bölümde, büyük aşk sonunda ortaya çıkıyor. Bu aşkın öğrenilmesiyle herkes onlara karşı cephe alıyor. Bu durum yüzünden zor zamanlar geçiren Gülizar, sığınacak liman bulamıyor. Bu zor süreçte yine Gülizar'ın yanında olan Murat, onu evine getiriyor. İnsanların tepkisinden ve olacaklardan dolayı Gülizar'ı korumak isteyen Murat, onunla daha da yakınlaşıyor. Murat, bu durumu annesine anlatarak, Gülizar'la birbirlerini sevdiklerinden söz ediyor. Zemzem bu habere çok sevinirken, bir yandan da büyük bir endişeye kapılıyor.

Gülizar 9. Bölüm Özeti

Gülizar hayatıyla ilgili önemli bir seçim yapmak zorunda kalıyor!

Murat'la Gülizar, Hayriye hanıma yakalanmanın şokunu yaşarlar. Gülizar, Hayriye'den hiç beklemediği bir tepki görür ve bütün aileyi karşısına alır. Suzan'ın desteğiyle ayakta kalmaya çalışan Gülizar, ailede onu gerçekten seven tek kişiyi de kaybeder ve Mine'nin ortaya çıkan sırrıyla birlikte iyice yıkılır.

Mine ise Murat’ı kaybetmiş olmanın verdiği hırsla Gülizar’a karşı daha çok bilenir ve harekete geçmekte gecikmez. Önce Teksoy ile daha sonra ise Kartal ile işbirliğine girerek Gülizar’ı yaralamanın yollarını arar.

Gülizar, Hayriye'nin kendisini zorlamasıyla aşkı ve ailesi arasında bir tercih yapmak zorunda kalır. Bu da yetmezmiş gibi Kartal da Gülizar’ı aşkı ve müzik kariyeri arasında seçim yapmaya zorlar. Acaba Gülizar yıllardır özlemini kurduğu ailesi ve müziği mi; yoksa hayatında ilk kez tattığı aşkı mı seçecektir?

Gülizar, heyecan dolu yeni bölümüyle Cumartesi akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

KÜNYE

Yapım : O3 Medya

Yapımcı : Onur Güvenatam

Yönetmen : Çağan Irmak

Proje Tasarım : Çağan Irmak

Senaryo : Çağan Irmak ve Scripta Yazı Grubu

Müzik : Çiğdem Erken

Oyuncular : Farah Zeynep Abdullah (Gülizar), Berk Cankat (Murat), Ebru Cündübeyoğlu (Suzan), Şerif Sezer (Hayriye), Berkay Ateş (Fettah), Zuhal Gencer (Candan), Sevtap Özaltun (Mine), Berk Erçer (Tuğrul), Osman Alkaş (Veysel), Mahperi Mertoğlu (Şerif Abla), Ayşe Tunaboylu (Zemzem), Goncagül Sunar (Nazan), Gonca Cilasun (Muazzez), Emre Taşkıran (Teksoy), Pelin Abay (Fatoş), Sinem Yener (Perihan), Feriha Eyüboğlu (Şükriye), Baran Can Eraslan (Fuat)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.