Write For Us

Simge Tertemiz, Hakan Akkaya'nın Sözleri Üzerine Gözyaşlarına Boğuldu!

Yükleniyor...
Google Rank
99 İzlenme
Published
İşte Benim Stilim 2016 12 Ocak 2016 Salı günü yayınlanan 8. bölümünde Simge Tertemiz rol yapamadığını ve ilk defa Hakan Akkaya'dan aldığı yorumların gücüne gittiğini söyledi. Hakan Akkaya'nın kibirli gibi durduğunu söylemesi üzerine Simge kendisini yanlış ifade ettiğini düşündüğü için üzüldüğünü söyledi. Hakan Akkaya daha sonra Simge'nin ağlamasını tribünlere ağlamak olarak değerlendirdi. Simge daha sonra insan olduklarını ve ciddi problemleri olduğunu söyledi. Simge daha sonra hiç bir zaman kibirli, egolu biri olmadığını söyledi ve Hakan Akkaya ile ilgili sorunu olmadığını söyledi. Simge daha sonra oğlunun rahatsız olduğunu ve o yüzden bu kadar tepki verdiğini söyledi. İnci Pars ise Simge'nin başta dediğini ben rol yapamam o yüzden oyuncu olamadım sözünün yanlış anlaşılacağını düşündüğü için onu düzeltmesini istedi. Simge ise bu durumu yanlış anladı. Yasemin Öztürk ise bunun bakış açısı olduğunu söyledi. Gizem Özdilli ise kavga sever bir insan olmadığını, ufacık bir şeyden herkesin patlamaya hazır olduğunu, dışarıdan basit göründüğünü ama bu yarışmanın hiç basit olmadığını ve hayatlarını bu yarışmaya göre yeniden düzenlediklerini söyledi. Daha sonra sinirlerin yıprandığını ileride daha büyük tartışmalar yaşanacağını düşündüğünü söyledi.

Sunuculuğunu Öykü Serter’in üstlendiği programın jüri kadrosunda; , Ivana Sert, Uğurkan Erez, Neslihan Yargıcı ve Hakan Akkaya yer alıyor. Yarışmacılar, Türkiye’nin en zorlu jüri üyelerinden geçer not almak için kıyasıya yarışıyor.
YARIŞMACILAR: Aslızen, Berna Öztürk, Esra Sönmezer, İnci Pars, Pelin Suade, Elif Ece Uzun, Nil Karataş, Gizem Özdilli, Sevil Uyar, Esra Balamir, Tuğçe Özbudak, Yeşim Erçetin, Yasemin Öztürk, Simge Tertemiz, Hatice, Neslihan Önder
Görmediğiniz, duymadığınız tüm kamera arkası görüntüleri için http://istebenimstilim.com/galeri/kulis
İşte Benim Stilim’de neler oldu? Tüm güncel haberler için http://istebenimstilim.com/haberler
Favori yarışmacınızı desteklemek için http://istebenimstilim.com/senin-favorin
Görmediğiniz fotoğraflar için http://istebenimstilim.com/galeri
Sizde kendi kombininizi yaratın http://istebenimstilim.com/kombin-yap
Kaçırdığınız tüm bölümler ve özel videolar için http://istebenimstilim.com/videolar ziyaret edin!

İşte Benim Stilim hafta içi her gün 15.30'da, Cuma geceleri ise 22.15'te eleme gecesiyle TV8'de!

Kanala abone olun; http://bit.ly/1Iarw29
WEB SİTEMİZ: http://istebenimstilim.com
FACEBOOK TAKİP ET: https://www.facebook.com/istebenimstilim
TWİTTER'DAN TAKİP ET: https://twitter.com/istebenimstilim
İNSTAGRAMDAN TAKİP ET: https://instagram.com/istebenimstilim
PİNTEREST'TEN TAKİP ET:https://www.pinterest.com/istebenimstilim
LİNE'DAN TAKİP ET: line.me/R/oaMessage/@istebenimstilim/
https://tr.wikipedia.org/wiki/%C4%B0%C5%9Fte_Benim_Stilim

Die TV8 Sendung Iste Benim Stilim ist die populärste Fashion Show in der Türkei mit durchschnittlich 1.5 - 2.5 Mio Zuschauern täglich. Die Teilnehmer stellen zu diversen Fashion-Themen ihre Fashion-Kreationen zusammen und werden von einer promintenten Jury bewertet. Jede Woche wird abhängig von Wochenpunkten eine Kandidatin herausgewählt. Neben Fashion Inspirationen bietet die Sendung auch sehr viel Unterhaltung, Spass, Spannung und auch traurige Momente.

Daily broadcasted at TV8 and with an average of 1.5 - 2.5 M viewers, the Iste Benim Fashion Show is the most popular fashion show in Turkey. The participants create their various fashion styles and are judged by a promintent jury. Based on weekly points each week a candidate drops out. Besides fashion inspiration the show also offers a lot of entertainment, fun, excitement and also sad moments.

Daily diffusé à TV8 et avec une moyenne de 1,5 - 2,5 millions de téléspectateurs, l'Iste Benim Fashion Show est un défilé de mode le plus populaire en Turquie. Les participants créent leurs différents styles de la mode et sont jugés par un jury de promintent. Basée sur des points hebdomadaires chaque semaine un candidat se retire. Outre l'inspiration de la mode le spectacle offre également beaucoup de divertissement, plaisir, d'excitation et de moments aussi tristes.
Kategori
Müzik
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.