Write For Us

Simpsonlar'ın 2024 Yılı İçin Korkunç Tahminleri - Bölüm 2

E-Commerce Solutions SEO Solutions Marketing Solutions
59 İzlenme
Published
Simpsonlar'ın 2024 Yılı İçin Korkunç Tahminleri - Bölüm 2

Sıradan bir çizgi filmin gelecekte yaşanan olayları ürkütücü bir şekilde öngörebileceğini hiç tahmin eder miydiniz? Simpsonlar, geleceği tahmin etme konusundaki korkunç yeteneğiyle milyonlarca insanı şok etmeyi başarıyor. Bugün dizinin 2024 yılına dair kristal küresine beraber bir göz atalım, kehanet niteliğindeki öngörülerinin ardındaki gizemi hep birlikte çözelim.

Simpsonlar'ın tahmin etme gücü

Orta sınıf bir Amerikan ailesini konu alan, görünüşte masum bir durum komedisi olan Simpsonlar, otuz yılı aşkın bir süredir sadece eğlencenin değil, aynı zamanda şaşırtıcı bir öngörü yeteneğini ile büyük dikkat çekiyor. Matt Groening tarafından sunulan çizgi dizi 1989 yılında yayın hayatına başladı ve kısa sürede çizgi film kültürünün temel taşlarından biri haline geldi. Dahası, gelecekteki olayları tahmin etme konusundaki esrarengiz yeteneği onu küresel bir hayranlık ve spekülasyon konusu haline getirdi. Dizi, yıllar sonra şaşırtıcı bir şekilde gerçekleşen bazı erken tahminleriyle büyük ilgi çekti. Belki de bunlardan en ünlüsü, 2000 yılında yayınlanan ve Donald Trump'ı ABD Başkanı olarak tasvir eden "Bart to the Future" bölümündeydi. 2016 yılına gelindiğinde bu mucize dolu kehanet gerçeğe dönüştü ve izleyicileri şaşkına çevirdi.

Bir diğer şaşırtıcı tahmin ise 1997 yılında yayınlanan "When You Dish Upon a Star" adlı bölümde "20th Century Fox, Walt Disney Şirketinin bir kuruluşudur" yazılı bir tabelanın yer almasıydı. Bu bölüm, Disney'in 2019'da 20th Century Fox'u satın almasından tam 21 yıl önce yayınlandı. Eğlence sektöründe önemli bir sarsıntıya yol açan bu birleşme dizideki küçük bir detayla öngörülmüştü.


Bizi buradan da takip edebilirsiniz.!
Facebook: https://www.facebook.com/HerseyDahilHD/​​
İnstagram: https://www.instagram.com/herseydahil...​
Web site: http://www.herseydahilhd.com/​​

► Herşey Dahil olarak size YouTube'da en bilgilendirici büyüleyici ve çekici videoları getirmeyi hedefliyoruz. Destekleriniz için teşekkürler :)

Sponsorluk, reklam, teklif, şikayet, soru ve görüşleriniz için bir alttaki e-posta adresine mesaj yollayabilirsiniz.
[email protected]

► Daha fazla video;
► https://www.youtube.com/watch?v=jDE38...​
► https://www.youtube.com/watch?v=tpgMi...​

► Genelelikle kullandığım Kaynak siteler
↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓
► herseydahilhd.com
► line.do
► wikipedia.org
► future.wikia.com
► faturetimeline.net
► humanknowledge.net
► preceden.com
► youtube.com
► onedio.com
► newsner.com
► webtekno.com

► Music : İncompetech.com

♦ Yasal Uyarı ♦

Videoların başka sitelerde yüklenmesi ve ticari amaçla kullanılması kesinlikle yasaktır. Paylaşılması durumunda telif hakların korunması kapsamında hakkınızda dava açılabileceğini unutmayınız.
Kategori
En çekici
Etiketler
herşey dahil, bilgi videoları, bilgi
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.