Write For Us

Simpsonlar'ın 2024 Yılı İçin Yaptığı En Korkunç Tahminler!

E-Commerce Solutions SEO Solutions Marketing Solutions
63 İzlenme
Published
Simpsonlar'ın 2024 Yılı İçin Yaptığı En Korkunç Tahminler!


Simpsonlar, aylar ve yıllar öncesinden tahmin ettiği olaylarla gündeme gelmeye devam ediyor. 34 sezondur devam eden dizi, 2024 ve sonrası için yeni dehşet verici tahminlerle şaşırtıyor! Program yıllardır gelecekteki olayları şaşırtıcı bir doğrulukla tahmin ediyor. 2020'deki COVID-19 salgınından 2014'teki Ebola salgınına kadar, Simpsonlar kehanet konusunda ne kadar iyi olduğunu üst üste kanıtladı. 2024 yılı için de korkunç tahminler yaptı. Bugün Simpsonların bu dehşet verici tahminlerini inceleyeceğiz.

Yapay Zekanın Kontrolü Devralması

Simpsonlar'da karakterlerin yaptığı çılgınca şeylerin ilgi çekmesinin yanı sıra tahminlerinin gerçekleşmesi de diziye ilgiyi artırıyor. Dizi daha önce pek çok teknolojik gelişmeyi öngörmüş olsa da, bu öngörü tesadüf olamayacak kadar doğru görünüyor. 23. Sezonun 17. Bölümünde, Homer işini kaybeder çünkü şirketi tüm çalışanların yerine robot almıştır. Robotik ve yapay zekâ alanındaki ilerlemeler göz önüne alındığında, makineler gelecekte, belki de 2024 gibi erken bir tarihte insan işlerini devralabilir. Robotlar şimdiden bazı ülkelerde garson olarak çalışıyor. Sizce insan emeğinin sonu mı geliyor, yoksa aşırı tepki mi veriyoruz? Umarız bu asla gerçekleşmez, ama gerçekleşirse Simpsonlar "Biz söylemiştik" diyebilir. Yapay zekanın her yerde olduğu ve sıklıkla kullanıldığı göz önüne alındığında, bazı insanlar yapay zekaya çok fazla bağımlı hale geldiğimizden endişe ediyor. Örneğin, yapay zekâ siz bu videoyu izlerken nasıl davrandığınızı izliyor. Bu makineleri gelecekte bize zarar verecek kadar güçlü hale getiriyor olabilir miyiz? Bunun çılgınca bir fikir olduğunu düşünmeden önce, eski bir Google mühendisinin başına gelenleri göz önünde bulundurun: Herkese en yeni yapay zekaların bilinçlendiğini söylediği için işini kaybetti. Bu, yapay zekanın artık sadece yapması gerekeni yapmadığı; bir şeylerin kendi kendine farkına vardığı ve düşündüğü anlamına geliyor. Bu oldukça korkutucu ama daha da korkutucu olan ne biliyor musunuz? Simpsonlar bunu 1994 yılında yayınlanan "Itchy and Scratchy Land" adlı bölümde öngörmüştü. Aile ürkütücü bir Disneyland'e gider ve burayı işleten robotlar saldırganlaşır. Henüz böyle bir şey yaşanmamış olsa da, YZ'deki ilerlemeler insanları endişelendiriyor. Yapay zekanın hayatımızda giderek daha önemli hale gelmesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıda paylaşın.

Bizi buradan da takip edebilirsiniz.!
Facebook: https://www.facebook.com/HerseyDahilHD/​​
İnstagram: https://www.instagram.com/herseydahil...​
Web site: http://www.herseydahilhd.com/​​

► Herşey Dahil olarak size YouTube'da en bilgilendirici büyüleyici ve çekici videoları getirmeyi hedefliyoruz. Destekleriniz için teşekkürler :)

Sponsorluk, reklam, teklif, şikayet, soru ve görüşleriniz için bir alttaki e-posta adresine mesaj yollayabilirsiniz.
[email protected]

► Daha fazla video;
► https://www.youtube.com/watch?v=jDE38...​
► https://www.youtube.com/watch?v=tpgMi...​

► Genelelikle kullandığım Kaynak siteler
↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓
► herseydahilhd.com
► line.do
► wikipedia.org
► future.wikia.com
► faturetimeline.net
► humanknowledge.net
► preceden.com
► youtube.com
► onedio.com
► newsner.com
► webtekno.com

► Music : İncompetech.com

♦ Yasal Uyarı ♦

Videoların başka sitelerde yüklenmesi ve ticari amaçla kullanılması kesinlikle yasaktır. Paylaşılması durumunda telif hakların korunması kapsamında hakkınızda dava açılabileceğini unutmayınız.
Kategori
En çekici
Etiketler
herşey dahil, bilgi videoları, bilgi
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.