Write For Us

Sınıfa Gizlice Yiyecek Şeyler Sokmanın Tuhaf Yolları || Yenebilir Kendin Yap Okul Malzemeleri

Sponsored Post Vitamin D2 Canada Persia
153 İzlenme
Published
Sınıftayken çok acıktığınız için karnınızın gurultusundan yerinizde duramadığınız hiç oldu mu? Ama ders derstir, ders zamanı da öğle yemeği zamanı değildir, değil mi?

O zaman ne yapmalı? Elbette sınıfa yiyecek birşeyler sokmak için yeni numaralar icat etmelisiniz. Bu son derece eğlenceli ve yenilebilir okul malzemelerini yapmayı öğrenin! Bunları arkadaşlarınız ve aileniz ya da erkek kardeşiniz ve kız kardeşiniz üzerinde ve hatta öğretmenleriniz üzerinde deneyin.

Peki o halde ne bekliyorsunuz?


#KENDİNYAP #yiyecek #şaka


Video hoşunuza gitti mi? 123 GO Like! Kanalımıza abone olarak bu harika videolarımızın hiç birini asla kaçırmadığınızdan emin olun!

Bir daha sefere görüşmek üzere!


Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır.

İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.

123 GO Like! Turkish Kanalına Abone Olun: http://bit.do/123-GO-Like-Turkish
-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Müzik, Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer):
https://www.depositphotos.com
https://www.shutterstock.com
Kategori
Ipuçları
Etiketler
123, KY, proje
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.