Write For Us

Şişe Çevirmece'nin sonu hüsranla bitti! - Çocuklar Duymasın 37. Bölüm

Yükleniyor...
Google Rank
114 İzlenme
Published
Çocuklar Duymasın 37. Bölümde, Arda'yı köşeye sıkıştırmak isteyen Havuç herkese "Şişe Çevirmece" oyunu oynamayı teklif ediyor ve olanlar oluyor!

Çocuklar Duymasın son bölümde, Havuç, Arda'nın gerçek yüzünü ortaya çıkarmak için herkesin içinde "Şişe Çevirmece" oyunu oynamayı teklif ediyor. Bir anda herkesi eskilere götüren bu oyunla işler rayından çıkıyor. Herkesin sakladığı sırlar bir bir ortaya çıkmaya başlıyor. Sırları olanlar sırayla cesaret seçeneğini seçince olayların rengi de değişiyor. Haluk ve Meltem'in yeni komşularından ilk fire geliyor! Havuç ise merakla bir an önce sıranın Arda'ya gelmesini bekliyor ancak bir türlü ona sıra gelmiyor. Ona sıra gelene dek ise bütün sırlar ortaya dökülmeye başlıyor. En sonunda Sertaç'ın yaptığı evlilik gafı ise geceye damgasını vuran son itiraf oluyor! İşte o anlar...

Çocuklar Duymasın 37. Bölüm Özeti

Sırrı olan herkes köşeye sıkışır ve bütün gerçekler ortaya çıkar!

Meltem yaz tatili için her şey dahil, beş yıldızlı bir tatil köyüne rezervasyon yaptırır. Ancak Haluk ise Meltem’e sürpriz olarak bir aylığına bir yazlık kiralamıştır. Haluk sürprizine Tuna’yı da dahil eder. Ancak büyük bir sorun vardır. Meltem ve Gönül kesinlikle yazlıkta tatil yapmak istememektedir. Haluk ve Tuna bu sorunu nasıl çözecektir?

Öte yandan Havuç, Arda’nın ona yaptığı kötülüklere artık bir son vermek için bir oyun organize eder. Akşam hep birlikte Haluk ve Meltem’in evinde toplanacaklar ve şişe çevirmece oynayacaklardır. Şişe çevirmece sırasında sadece Arda değil, sırrı olan herkes köşeye sıkışır ve bütün gerçekler ortaya çıkar.

Çocuklar Duymasın yeni bölümüyle pazar 20.00'de Kanal D'de!

KÜNYE

Yapım: Mint Motion Pictures

Yapımcı: Birol Güven

Senarist: Birol Güven

Yönetmen: Bora Tekay

Görüntü Yönetmeni: Altuğ Kasapbaşoğlu

Müzik: Aydın Sarman - Burcu Güven

Oyuncular: Tamer Karadağlı (Haluk), Pınar Altuğ Atacan (Meltem), Zeyno Günenç (Gönül), Volkan Severcan (Zero Tuna), Melek Şahin (Emine ve Emine'nin kardeşi Nefes Terapisti Oksijen Hayriye), Suzan Kardeş (Kükrek Kadriye - Hüseyin'in annesi), Alparslan Özmol (Hüseyin), Şükrü Koruyucu (Şükrü), Alp Eren Khamis (Beton Orçun), Öykü Güven (Merve), Süleyman Yağcı (Fıs Fıs İsmail), Ferdi Akarnur (Müsteşar Kemal), Serkan Bülbül (Dar Gömlek Tolga), Deniz Gök (İrem)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.