Write For Us

Sokak ortasında ölümle pençeleşti! - Siyah Beyaz Aşk 24. Bölüm

Yükleniyor...
christmas sale Entertainment MindGames
68 İzlenme
Published
Siyah Beyaz Aşk 24. Bölümde Yiğit, başında olduğu operasyonla kaçakçıları köşeye sıkıştırıyor; bunun bedelini ağır ödemek zorunda kalıyor!

Yapılacak operasyonda Ferhat'ı hedef alan Yiğit, onun yakalanmasını engellemek için onu vurur. Ferhat'ın gitmesini engelleyen Yiğit, operasyonun başarılı olmasıyla derin bir nefes alsa da bu karşı taraf için öyle olmaz. Namık Emirhan, kaçakçılara savcı Yiğit'in işin merkezinde olduğunu söyler. Öte yandan Yiğit'e bu bilgiyi veren kişinin peşine düşerler. Kaçakçılar, kaybettikleri paranın peşine düşmüşlerdir. Karşı hamle olarak Yiğit'i öldürmenin hesabını yaparlar. Aslı ile Ferhat'ın, Yiğit'in evine gittikleri sırada sokak ortasında silahlı saldırı düzenlenir ve Yiğit vurulur.

Siyah Beyaz Aşk 24. Bölüm Özeti

Ferhat'ı kaybetmek istemeyen Aslı, bebeğini aldırmadığını itiraf ediyor!

Ferhat’ın operasyona gitmesine engel olmaya çalışan Aslı, bebeği aldırmadığını itiraf eder. Aslı, ikinci kez eline aldığı silahı bu sefer kime doğrultacak?
Namık’ın değişen tavırlarına dayanamayan İdil, kapalı kapılar ardında intikam peşinde. İdil’in sabrını taşıran son damla ne olacak? Cüneyt ile yaptığı işbirliğinin sonu nereye varacak?
Baba olacağını öğrenen Ferhat yaşadığı dünyanın buna uygun olmadığını düşünürken, Yiğit onun yanında. Bebeğinin kalp atışını duyan Ferhat karanlık dünyasından çıkmak isterken Yiğit, Ferhat yüzünden karanlığa mı gömülecek?
Ailesinden geriye kalan tek kişi olduğu için Aslı, Jülide’ye dört elle sarılmışken, Jülide’nin karanlık yüzü yavaşça ortaya çıkıyor. Yıllar öncesinden Namık’la Jülide’yi buluşturan kirli geçmişte neler saklı?

Siyah Beyaz Aşk, heyecan dolu yeni bölümüyle Pazartesi akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

KÜNYE

Yapım : D Yapım

Yapımcı : Lale Eren, Ayşe E. Durmaz

Drama Koordinatörü : Emel Sakarya Aksoy

Yönetmen : Altan Dönmez

Uygulayıcı Yapımcı : Ebru Sakal

Senaryo : Erkan Birgören

Genel Hikaye : Eylem Canpolat, Sema Ergenekon

Müzik : Yıldıray Gürgen

Görüntü Yönetmeni : Serdar Ünlütürk

Sanat Yönetmeni : Murat Güney

Oyuncular : İbrahim Çelikkol (Ferhat), Birce Akalay(Aslı), Muhammet Uzuner (Namık), Arzu Gamze Kılınç (Yeter), Ece Dizdar (İdil), Deniz Celiloğlu (Yiğit), Cahit Gök (Cüneyt), Uğur Aslan(Cem), Sinem Ünsal(Gülsüm), Kadriye Kenter (Handan), Macit Koper
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.