Korkunç intikam planı, ölümle sonuçlanacak mı? - Siyah Beyaz Aşk 31. Bölüm

Yükleniyor...

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Tarihi by ava
43 İzlenme
Siyah Beyaz Aşk 31. Bölümde Jülide, teyzesi Aslı'dan intikam almak için harekete geçiyor!

Annesinin ölümünden sonra Aslı'dan intikam alabilmek için bir anda hayatına dahil olan Jülide, planlarını bir bir devreye sokar. Annesinin evde gazı açarak intihar etmesi, Jülide'nin de Aslı ve ağabeyi Cem'i öldürmesi için intikam planı yapmasına sebep olmuştu. Cüneyt tarafından vurulan Cem'i hastanede yatarken acımasızca zehirleyen Jülide'nin son hedefi Aslı'dır. Aslı ile evde tartışırlar ve Jülide, onu mutfakta ölüme terk eder. Geçmişin intikamını almak isteyen Jülide, pişman olsa da kilitlediği kapının anahtarı kırılır. Ferhat'ın da haberdar olduğu bu olay, onun harekete geçmesine neden olur. Ferhat, Aslı'yı ölümden kurtarabilecek midir?

Siyah Beyaz Aşk 31. Bölüm Özeti

Aslı, Ferhat’ın yaralarını aşkları ile tedavi etmeyi başarabilecek midir?

Namık’ın babası olduğunu öğrenen Ferhat, bu büyük gerçek ile yüzleşmek zorunda kalır. Ferhat, Namık’a doğrulttuğu silahı indirmeyi mi tercih edecek yoksa Namık’ın cezasını kendi elleriyle mi verecektir?
Açığa çıkan bu büyük sır Aslı ve Ferhat aşkı için de yeni bir sınav anlamına gelmektedir. Ferhat, Aslı dâhil çevresindeki herkesten uzaklaşmayı tercih edecekken, Aslı her şeye rağmen Ferhat’ı yalnız bırakmamak için elinden geleni yapacaktır. Aslı, Ferhat’ın yaralarını aşkları ile tedavi etmeyi başarabilecek midir?

Ferhat’ı sonsuza dek kaybettiğini düşünen Yeter’in kendi hayatı ile ilgili çok önemli bir gerçek ortaya çıkacaktır. Yeter’in herkesten sakladığı bu büyük sır nedir?

İdil’in ortadan kaybolmasının polisler tarafından araştırılması Jülide’yi tedirgin eder. Cüneyt ile birlikte yeni bir başlangıç yapmanın planlarını kurarlar. Ancak bu yeni başlangıçtan önce Jülide’nin Aslı ile göreceği bir hesabı vardır. Jülide’nin intikam için gidebileceği son nokta neresidir?

Siyah Beyaz Aşk, heyecan dolu yeni bölümüyle Pazartesi akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

KÜNYE

Yapım : D Yapım

Yapımcı : Lale Eren, Ayşe E. Durmaz

Drama Koordinatörü : Emel Sakarya Aksoy

Yönetmen : Orkun Çatak

Uygulayıcı Yapımcı : Ebru Sakal

Senaryo : Duygu Nişancı, Pelin Taran Cura, Banu Tekcan

Genel Hikaye : Eylem Canpolat, Sema Ergenekon

Müzik : Yıldıray Gürgen

Görüntü Yönetmeni : A. Münür Gürsoy

Sanat Yönetmeni : Murat Güney

Oyuncular : İbrahim Çelikkol (Ferhat), Birce Akalay(Aslı), Muhammet Uzuner (Namık), Arzu Gamze Kılınç (Yeter), Ece Dizdar (İdil), Deniz Celiloğlu (Yiğit), Cahit Gök (Cüneyt), Uğur Aslan(Cem), Sinem Ünsal(Gülsüm), Selin Köseoğlu (Julide) ve Kadriye Kenter (Handan)
Kategori
TV Kanalı

Yorum Yazın

Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.