Azad Dağıstan'ın planı ne? - Siyah Beyaz Aşk 15. Bölüm

Yükleniyor...

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Tarihi by ava
53 İzlenme
Siyah Beyaz Aşk 15. Bölümde Azad Dağıstan'ın, Yeter'i koruması üzerine eski defterler açılıyor!

Ferhat'ın hapiste tanıştığı Azad Dağıstan ile birlikte hareket etmeye başlar. Namık Emirhan ile İdil'in düğününe gelen Azad Dağıstan ve kızı Ayhan, o gece olan olayları da üstlenir. Yeter'in, Namık'ı vurduktan sonra intihar etmeye kalkışmasından sonra onu durdurmayı başarmış ve yeni bir plan yapmıştı. Namık Emirhan'ı düşmanı olarak nitelendiren Azad, kızı Ayhan'ın meraklı soruları karşısında zorlanır. Yeter'e olan ilgisi ise geçmişe dayanmaktadır. Yıllar önce Yeter'e duyduğu hayranlık, yıllar sonra yollarının yeniden kesişmesiyle devam eder.

Siyah Beyaz Aşk 15. Bölüm Özeti

Aslı, Ferhat’ı bırakmamaya kararlı!

Yeter, Namık’ı vurduğunu Aslı’ya itiraf eder. İkisinin arasındaki bu tehlikeli sır, İdil’in Ferhat’a gerçekleri söylemesiyle son bulur. Yeter, Ferhat’ın sorgulayan bakışları karşısında, Namık’ı neden vurduğunu açıklayabilecek mi?

Necdet bebeğin, Gülsüm’ün olduğu ortaya çıkınca Gülsüm kendini öldürmeye kalkar. Gülsüm’ü son anda kurtaran Abidin, onu Ferhat’ın gazabından koruyabilecek mi?

Ferhat her geçen gün karanlığının, sevgisizliğinin daha çok farkına varırken Aslı, Ferhat’ı bırakmamaya kararlı. Ferhat, Aslı’yı kendisinden uzak tutamazken Aslı, Ferhat’ın onu korumak için seçtiği yolu duyunca ne yapacak?

Siyah Beyaz Aşk, heyecan dolu yeni bölümüyle Pazartesi akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

KÜNYE

Yapım : D Yapım

Yapımcı : Lale Eren, Ayşe E. Durmaz

Drama Koordinatörü : Emel Sakarya Aksoy

Yönetmen : Emir Khalilzadeh

Uygulayıcı Yapımcı : Ebru Sakal

Senaryo : Erkan Birgören

Genel Hikaye : Eylem Canpolat, Sema Ergenekon

Müzik : Yıldıray Gürgen

Görüntü Yönetmeni : Serdar Ünlütürk

Sanat Yönetmeni : Murat Güney

Oyuncular : İbrahim Çelikkol (Ferhat), Birce Akalay(Aslı), Muhammet Uzuner (Namık), Arzu Gamze Kılınç (Yeter), Ece Dizdar (İdil), Deniz Celiloğlu (Yiğit), Cahit Gök (Cüneyt), Uğur Aslan(Cem), Sinem Ünsal(Gülsüm), Kadriye Kenter (Handan)
Kategori
TV Kanalı

Yorum Yazın

Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.