Write For Us

SÜPER KAHRAMANLAR VE CANAVARLAR OKULDA! 123 GO Like! ile Eğlenceli ve Tuhaf Durumlar

Yükleniyor...
Google Rank
17 İzlenme
Published
Süper kahramanların da karnı acıkır. Peki, sizce bir süper kahramanın en sevdiği yieyecek hangisidir? Sizlere bu efsanevi süper kahraman düello videomuzda hepsini göstereceğiz!

Süper güçlere sahip kişilerin olduğu bir okulda bir gün boyunca hayatta kalabilir miydiniz? Derslerde yaşanan hiçbir zorluk, süper bir öğrenciyi vazgeçirecek kadar zor olamaz!

En sevdiğiniz kanal 123 Go Like!'a abone olmayı ve videolarımızı beğenmeyi unutmayın. Ayrıca, yeni videolarımızı kaçırmamak için bildirim ziline ???? tıklamayı unutmayın!

Geri döneceğiz!

#123GoLike #komikvideo #123GO


Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır.

İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.

123 GO Like! Turkish Kanalına Abone Olun: http://bit.do/123-GO-Like-Turkish
-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Müzik, Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer):
https://www.depositphotos.com
https://www.shutterstock.com
Kategori
Ipuçları
Etiketler
123, KY, proje
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.