Write For Us

Türkçe müziğin kalbi, burada atıyor.

Yükleniyor...
99 İzlenme
Published
En sevdiğiniz sanatçılar, en yeni klipleriyle #netdmüzik'te. Abone olun, en yeni şarkılardan ve kliplerden haberdar olun! bit.ly/ndm-abone

Tanıtım klibinde görünen tüm klipler:

Emrah Karaduman feat. Aleyna Tilki - Cevapsız Çınlama http://bit.ly/ndm-cinlama
Onyedi - Kalbime Attım Gitti http://bit.ly/ndm-kalbime
Kalben - Doya Doya http://bit.ly/ndm-doyadoya
Tahribad-ı İsyan - Suç mu? http://bit.ly/ndm-sucmu

Demet Akalın - Ah Ulan Sevda http://bit.ly/ndm-ahulansevda
Simge - Prens & Prenses http://bit.ly/ndm-prensprenses
Aynur Aydın - Anlatma Bana http://bit.ly/ndm-anlatmabana
Yalın - Tatlıyla Balla http://bit.ly/ndm-tatliylaballa
Emre Aydın - Sen Beni Unutamazsın http://bit.ly/ndm-unutamazsin
Gülden Mutlu - Bye Bye http://bit.ly/ndm-byebye
Oğuzhan Koç - Bulutlara Esir Olduk http://bit.ly/ndm-bulutlara
Harun Kolçak feat. Gökhan Türkmen - Yanımda Kal http://bit.ly/ndm-yanimdakal
Gülşen - Her Gece http://bit.ly/ndm-hergece-gulsen
Murat Boz & Ebru Gündeş - Gün Ağardı http://bit.ly/ndm-gunagardi
Serdar Ortaç - Gıybet http://bit.ly/ndm-giybet
Ece Seçkin - Olsun http://bit.ly/ndm-eceseckinolsun
Batuhan Sevimo - Her Şey Seninle Güzel http://bit.ly/ndm-seninleguzel

Derya Uluğ - Canavar http://bit.ly/ndm-canavar
Banu Parlak - Narin Yarim http://bit.ly/ndm-narinyarim
Mustafa Ceceli & İrem Derici - Kıymetlim http://bit.ly/ndm-kiymetlim
Tuna Kiremitçi & Yıldız Tilbe - Yine Sevebilirim http://bit.ly/ndm-yinesevebilirim

netd müzik, Facebook'ta, http://bit.ly/ndm-facebook
aynı zamanda Twitter'da, http://bit.ly/ndm-twitter
bir de Instagram'da! http://bit.ly/ndm-insta
Peki YouTube kanalımıza abone oldunuz mu? http://bit.ly/2d8ihWS
Kategori
Müzik
Etiketler
yasal video, netd müzik
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.