Write For Us

Tutsak 7. Bölüm Fragmanı

Yükleniyor...
Google Rank
133 İzlenme
Published
Tutsak 7. Bölüm Fragmanı yayında! Elif, Bahadır'a olan duygularını net şekilde söylüyor! Bahadır ve Elif'i birlikte gören Kenan'ın aklından neler geçiyor?

Tutsak 6. Bölüm Özeti
Tutsak yeni bölümde, Elif tüm dengeleri değiştirecek önemli bir bilgiye sahip oluyor!

Tutsak son bölümde, Bahadır Sadullah cinayetini itiraf etmiş ve hapse girmişti. Bu olayın üzerine ise en çok Gürhanlar sevinmişti. Ancak Nazlı, bu olayın peşini bırakmamayı kendine görev edinmişti. Bahadır'ın suçsuz olduğunu düşünen Nazlı, onu kurtarmak için elindeki tüm kozları bir bir kullanmaya başlıyor! Kenan'la bu konuyu konuşan Elif, Bahadır'ın hapisten çıkarmalarını söylüyor. İlk olarak Leman'dan başlıyor işe. Bu istek karşısında ne yapacağını bilemeyen Leman zor durumda kalıyor!

Nazlı ve Kenan konuşmaları evde yankılanırken Elif, bu konuşmalara şahit olur. Nazlı'nın bahsettiği ses kayıtları Elif'in kafasını karıştırır. Bahadır'ı kurtaracak tek şeyin bu ses kayıtları olduğunu öğrenen Elif, harekete geçer. Gürhan Ailesinin ses kayıtlarını polise veren Elif, Leman tarafından fark edilir. Elif'in peşine düşen Leman, onu durdurmak için devreye amcası mehmet'i sokar. Elif'in amcası Mehmet ise paranın kokusunu alınca yapmayacağı şey yoktur. Mehmet’e yüklü miktarda para veren Leman, gerçeklerin ortaya çıkmasına engel olabilecek mi?

Elif'i korumak için hapse giren Bahadır için ise zor günler başlamıştır. Sevdiklerinden uzak kalan ve onlardan haber alamayan Bahadır şimdi ne yapacaktır?

KÜNYE

Yapım: 1441 Productions
Yapımcı: İrfan Şahin
Genel Koordinatör: Bilge Elif Özköse
Yönetmen: Serhan Şahin
Uygulayıcı Yapımcı: Erhan Özkan
Senaryo: Gürkan Tanyas
Görüntü Yönetmeni: Müslüm Şahin
Sanat Yönetmeni: Nilüfer Uzun Deveci
Müzik: Kerem Türkaydın, Yıldıray Gürgen

Oyuncular: Pamir Pekin (Kenan), Gülper Özdemir (Elif), Caner Şahin (Bahadır), Ayda Aksel (Leman), Seray Gözler (Sevim), Özcan Varaylı (Enver), Murat Balcı (Murat), Yağmur Özbasmacı Mermer (Elmas), Ceyda Kasabalı (Derin), Güneş Emir (Bennu), Çağdaş Tekin (Okan), Mehmet Gürhan (Mehmet), Mustafa Uzunyılmaz (Sadullah)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.