Write For Us

Vatanım Sensin 52. Bölüm

Yükleniyor...
Google Rank
130 İzlenme
Published
Vatanım Sensin 52. Bölümde İstanbul Hükümeti’nin görevlendirdiği ajan, Milli Mücadele’nin seyrini değiştirmeye çalışıyor!

Vurulduktan sonra felç kalan Hilal için yeniden her şeyi değerlendirme zamanıdır. Yunan Kumandanı Filippos ve Yunan albay Adonis’in hedefi olan Hilal, başına gelen olaydan sonra Leon ile ilişkilerini yeniden gözden geçirmek zorunda kalır. Yaşanan bu hadise, çiftin bir savaşın içinde Türk-Yunan aşkının ne kadar mümkün olabileceği konusunda düşündürmeye başlar.

Cevdet, kızı Hilal’e bunu yapanın peşine düşer. Filippos, Adonis’in hedef haline geleceğinin farkındadır ve ona kaçmadan son bir vazife verir. Cevdet ise Yunan askerleriyle birlikte her yerde Adonis’i aramaya başlar. Cevdet, Adonis’i bulmayı başarır ve bu olayın arkasında kimin olduğunu sorgulamaya başlar.

Öte yandan İstanbul Hükümeti, İsmet Paşa’nın başında olduğu Türk Ordusu’na bir ajan göndermiştir. Bu ajan hem İstanbul Hükümeti hem de Yunanlar için istihbarat toplamaya çalışırken, içlerinde hainin farkında olmayan Türk Ordusu’nu büyük bir tehlike beklemektedir.

Künye:
Yapım: O3 Medya

Yönetici Yapımcı: Onur Güvenatam

Uygulayıcı Yapımcı: Banu Gündoğdu

Yaratıcı Yapımcı: Yağmur Taylan, Durul Taylan

Yönetmen: Yağmur Taylan, Durul Taylan, Burak Arlıel

Senaryo: Uygar Şirin, Deniz Gürlek, Melek Seven, Melih Özyılmaz

Müzik: Yıldıray Gürgen

Oyuncular: Halit Ergenç (Cevdet), Bergüzar Korel (Azize), Levent Can (Filipos), Fatih Artman (Yüzbaşı Yakup), Miray Daner (Hilal), Boran Kuzum (Leon), Pınar Deniz (Yıldız), Berker Güven (Aleksi), Ahmet Rıfat Şungar (Vecihi), Esra Ruşan (Emine), Merve Dizdar (Efsun), Devrim Özkan (Meryem), Ahmet Uğur Say (Lütfü), Erman Bacak (Arnavut Cezmi), Ali Hikmet Kürekçi (Osman) ve Celile Toyon (Hasibe)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.