Veysel'in büyük sırrı ortaya çıkıyor! - Gülizar 4. Bölüm

Yükleniyor...

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Tarihi by ava
89 İzlenme
Gülizar 4. Bölümde, Veysel'in geçmişinden gelen Rüştü ile yıllarca herkesten saklanan büyük sır ortaya çıkıyor!

Gülizar son bölümde, Veysel herkesten sakladığı sırrının ortaya çıkma ihtimali ile deliye dönüyor. Yıllar sonra hapisten çıkan Rüştü, onu tehdit ederek para almaya başlıyor. Veysel ise yıllar önce yaptığı hırsızlığı hatırlıyor. Rüştü'yle birlikte nasıl bir yola girdiklerini ve sonrasında yaşananları gözünün önüne getiriyor. Veysel'in yıllarca herkesten sakladığı ve bugünlere gelmesinde büyük rol oynayan o önemli sır bakın nasıl aydınlığa kavuşuyor...

Gülizar 4. Bölüm Özeti

Gülizar, Murat'a olan duygularının farkına varacak mı?

Teksoy, Murat’ın arabasının izini sürüp sonunda çiftliğin kapısına dayanmıştır. Gülizar ve Suzan çiftlikte kalmanın kendileri için daha güvenli olduğuna karar verirler ve Hayriye’nin onlar için hazırlattığı eve yerleşirler.

Bu arada Mine ve Murat’ın nişan hazırlıkları da hız kazanmıştır. Veysel ise bunca yıldır herkesten sakladığı karanlık geçmişinin ortaya dökülmemesi için çok büyük bir çaba göstermektedir.

Gülizar, heyecan dolu yeni bölümüyle Cumartesi akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

KÜNYE

Yapım : O3 Medya

Yapımcı : Onur Güvenatam

Yönetmen : Çağan Irmak

Proje Tasarım : Çağan Irmak

Senaryo : Çağan Irmak ve Scripta Yazı Grubu

Müzik : Çiğdem Erken

Oyuncular : Farah Zeynep Abdullah (Gülizar), Berk Cankat (Murat), Ebru Cündübeyoğlu (Suzan), Şerif Sezer (Hayriye), Berkay Ateş (Fettah), Zuhal Gencer (Candan), Sevtap Özaltun (Mine), Berk Erçer (Tuğrul), Osman Alkaş (Veysel), Mahperi Mertoğlu (Şerif Abla), Ayşe Tunaboylu (Zemzem), Goncagül Sunar (Nazan), Gonca Cilasun (Muazzez), Emre Taşkıran (Teksoy), Pelin Abay (Fatoş), Sinem Yener (Perihan), Feriha Eyüboğlu (Şükriye), Baran Can Eraslan (Fuat)
Kategori
TV Kanalı

Yorum Yazın

Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.