Write For Us

Vücutta Doping Etkisi Yaratan Gıdalar - Profesör Doktor Yavuz Yörükoğlu

Sponsored Post advertising Canada Persia
17 İzlenme
Published
ABONE OL ► https://bit.ly/2U8Dk5G

İş Birliği???? [email protected]
İnternet Sitesi???? http://dryavuzyorukoglu.com
???? Whatsapp???? +90 537 616 95 30
GENÇLİĞİN SIRRI: OTOFAJİ KİTAP SİPARİŞİ ►https://app.hps.im/d7ct/osjckw4n
30 GÜNDE 10 YIL KİTAP SİPARİŞİ ► https://app.hps.im/d7ct/osjckw4n

@profdryavuzyorukoglu Anlatıyor

Prof. Dr. Yavuz Yörükoğlu, bu videoda sağladıkları faydalar ile vücutta doping etkisi yaratan gıdaları anlatıyor. Her gün tükettiğiniz ya da ağzınıza bile sürmediğiniz besinlerin sağlığınız üzerinde pek çok etkisi olabilir. İster karnınızı ister gözünüzü doyurun, bazı gıdalar antibiyotik ve antioksidan etkileriyle ‘iyilik hali’nize katkı sunabilir. Market alışverişinizi yaparken, evde yemek pişirirken veya dışarıda yemek yerken bu besinleri daha çok tercih ederek; beyninizi güçlendirebilir, performansınızı artırabilir, çeşitli hastalıklardan korunabilirsiniz.

Düzenli kullanılan sarımsak, bal, kekik, tarçın ve turna yemişi, vücutta antibiyotik etkiler gösteriyor. Yeşil çay, kiraz, enginar, ceviz ve mercimek gibi antioksidan içeren gıdalar vücudu paslanmaktan koruyor. Beyin dostu zerdeçal, brokoli ve yumurta hafızayı güçlendiriyor. Nitrik oksit bakımından zengin gıdalar, özellikle sporcuların ve spor yapanların performansını artırıyor. Anti-kanserojen besinler ise hem kanserden koruyor hem de kanser tedavisi sırasında vücuda destek oluyor.

#kiloverme #vejeteryen #doktor #kolaykiloverme #diyet #sağlıklıbeslenme #sağlıklıyaşam #sağlıklıkiloverme #sağlık #yavuzyörükoğlu #detoks #şifa #gıda #sağlıklıyemek #doktor #doping #lifestyle #sağlıklıyaşamınsırları #idealkilohesapla #life #doctor
Kategori
Sağlık
Etiketler
yavuz yörükoğlu, 5 dakikada sağlık, prof dr yavuz yörükoğlu
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.