Write For Us

Kaliteli Yaşlanmanın Yolları - Profesör Doktor Yavuz Yörükoğlu

Sponsored Post advertising Canada Persia
17 İzlenme
Published
ABONE OL ► https://bit.ly/2U8Dk5G

İş Birliği???? [email protected]
İnternet Sitesi???? http://dryavuzyorukoglu.com
???? Whatsapp???? +90 537 616 95 30
GENÇLİĞİN SIRRI: OTOFAJİ KİTAP SİPARİŞİ ►https://app.hps.im/d7ct/osjckw4n
30 GÜNDE 10 YIL KİTAP SİPARİŞİ ► https://app.hps.im/d7ct/osjckw4n

@profdryavuzyorukoglu Anlatıyor

Prof. Dr. Yavuz Yörükoğlu, bu videoda yaşlanmanın fizyolojik ve psikolojik belirtilerini anlatırken hem uzun yaşamın sırlarını veriyor hem de ‘gençlik iksiri’ etkisi yaratan gıda, vitamin ve minerallerden bahsediyor. Yörükoğlu, videoyu izlerken konuya gerçek yaşınızı ortaya çıkaracak bir test ile başlıyor. 21 Soruluk Gerçek Yaşınız Testi ile önce yaşınızı belirleyebilir, ardından 30 ve 40’lı yaşlarda yaşayacağınız ya da şu an yaşadığınız süreç hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

21 Soruluk Gerçek Yaşınız Testine şu linkten ulaşabilirsiniz: https://dryavuzyorukoglu.blogspot.com

Yaşlanma, geri dönüşü olmayan bir gerçeklik! Ancak sağlıklı yaşlanmak ve ileri yaşlarda kaliteli bir hayat sürmek mümkün. Bunun için elimizdeki en güçlü faktör ise beslenme. Meyve ve sebzelerden nar ile brokoli başta olmak üzere anti-aging özellikleri olan gıdalarla beslenebilirsiniz. Yıllar içinde azalan gençlik hormonunun vücutta yarattığı değişimleri en aza indirmek için Omega-3 ve D vitamini seviyelerinizi ideal düzeyde tutabilirsiniz. Otofaji ile hücrelerinizi yenileyebilirsiniz. Bu tavsiyeler ve daha fazlası için videomuzu izleyin!

#kiloverme #vejeteryen #doktor #kolaykiloverme #diyet #sağlıklıbeslenme #sağlıklıyaşam #yaşlılık #sağlık #yavuzyörükoğlu #yaşlanmakarşıtı #yaşlanma #otofaji #gençlik #doktor #gençlikyaşam #lifestyle #sağlıklıyaşamınsırları #oksijen #life #doctor
Kategori
Sağlık
Etiketler
yavuz yörükoğlu, 5 dakikada sağlık, prof dr yavuz yörükoğlu
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.