Write For Us

Yaralı Kuşlar 64. Bölüm Fragmanı

Yükleniyor...
christmas sale Entertainment MindGames
89 İzlenme
Published
Yaralı Kuşlar 64. Bölüm Fragmanı yayında! Levent, Meryem'i sevdiğini söyleyebilecek mi?

Aslı, Hülya'nın hasta olmasından faydalanarak Bahadır'a yaklaşacak mı? Tekin ve Durmuş, Kudret'i yakalayıp yıllar önce Ömer'i hangi aileden ve kimlerden aldığını öğrenmeye çalışıyor. Ömer'in Levent'in öz oğlu olduğunu öğrenen Tekin, Levent'ten bu gerçeği nasıl saklayacak? Meryem'in düğün için giydiği kıyafet ve her şeyiyle genç kızın güzelliği karşısında büyülenen Levent, Meryem'le dans ederken genç kıza seni seviyorum diyebilecek mi? Levent, Ömer'in kendi oğlu Efe olduğunu ne zaman öğrenecek?

Yaralı Kuşlar yeni bölümüyle hafta içi her gün 17.00'da Kanal D'de

Başrollerinde, Gizem Arıkan, Emre Mete Sönmez, Ali Yasin Özegemen, Ayşen İnci, Özgür Özberk, Elif Erol, Utku Çorbacı ve Cemre Melis Çınar’ın olduğu Yaralı Kuşlar Kanal D'de ekrana gelecek.

Hikayemiz, yıllar önce ailesinden koparılmış ve bambaşka bir yaşama mecbur bırakılmış küçük Ömer’in, ablası bildiği Meryem’le hayata tutunma çabasını konu almaktadır.

Ancak Ömer’in öz babasıyla karşılaşması sonucu kartlar yeniden dağıtılacak hiç kimsenin hayatı eskisi gibi olmayacaktır.

Yapım: Stellar Yapım

Yapımcı: İnci Gülen Oarr

Senaryo Danışmanı: Mehmet Uyar

Hikaye-Öykü: Meryem Temiz, Sinem Şengünü, Yasemin İnal Avcı

Senaryo: Bedirhan Toprak, Cavidan Balcı, Elif Yılmaz, Emek Fulya Tanrıkulu, Hazel Sevim Ünsal, Murat Özdemir, Münevver Yıldız

Yönetmen: Cem Tabak

Oyuncular: Gizem Arıkan (Meryem), Emre Mete Sönmez (Ömer-Efe), Ali Yasin Özegemen (Levent), Ayşen İnci (Ulviye), Özgür Özberk (Tekin), Elif Erol (Hülya), Utku Çorbacı (Bahadır), Cemre Melis Çınar (Melis), Emre Çaltılı (Cemil), Hasan Ballıktaş (Durmuş), Canan Karanlık (Neriman), Sezgin Irmak (Doğan), Tuğba Tutuğ (Ayşe), Emek Büyükçelik Uyar (Safiye), Nuray Erkol (Aysel), Ceren Yavuz (Aslı), Ozan Turan (Yaşar), Mert Ateş (Çıta), Erdem Eren Ayaz (Çamur),
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.