Write For Us

Yaralı Kuşlar 89. Bölüm Fragmanı

Yükleniyor...
42 İzlenme
Published
Yaralı Kuşlar 89. Bölüm Fragmanı yayında! Levent annesine Meryem'e olan aşkını itiraf ediyor!

Levent, Meryem ve Ömer'i eve geri götürmek için Meryem'in babasının evine gidiyor. Fakat karşısında Tekin'i buluyor! İkili arasında gerginlik yaşanıyor! 

Diğer taraftan Levent, Ulviye'ye Meryem'e karşı hissettiği duygulardan bahsediyor! Sonunda hislerinden bahseden Levent'in hesap etmediği bir şey oluyor ve tüm bu konuşmaları gizlenen Melis duyuyor.  Duydukları karşısında öfkesine hakim olamayan Melis, Meryem için kötü planlar yapıyor!

Yaralı Kuşlar yeni bölümüyle hafta içi her gün 15.45'te Kanal D'de!

Hikayemiz, yıllar önce ailesinden koparılmış ve bambaşka bir yaşama mecbur bırakılmış küçük Ömer’in, ablası bildiği Meryem’le hayata tutunma çabasını konu almaktadır.

Ancak Ömer’in öz babasıyla karşılaşması sonucu kartlar yeniden dağıtılacak hiç kimsenin hayatı eskisi gibi olmayacaktır.

Yüreğinize konacak Yaralı Kuşlar uçmaya başlıyor…

Yapım: Stellar Yapım

Yapımcı: İnci Gülen Oarr

Senaryo Danışmanı: Mehmet Uyar

Hikaye-Öykü: Meryem Temiz,Sinem Şengünlü, Yasemin İnal Avcı

Senaryo: Bedirhan Toprak, Cavidan Balcı, Elif Yılmaz, Emek Fulya Tanrıkulu, Hazel Sevim Ünsal, Murat Özdemir, Münevver Yıldız

Yönetmen: Cem Tabak

Oyuncular: Gizem Arıkan (Meryem), Emre Mete Sönmez (Ömer-Efe), Ali Yasin Özegemen (Levent), Ayşen İnci (Ulviye), Özgür Özberk (Tekin), Elif Erol (Hülya), Utku Çorbacı (Bahadır), Cemre Melis Çınar (Melis), Emre Çaltılı (Cemil), Hasan Ballıktaş (Durmuş), Canan Karanlık (Neriman), Sezgin Irmak (Doğan), Tuğba Tutuğ (Ayşe), Emek Büyükçelik Uyar (Safiye), Nuray Erkol (Aysel), Ceren Yavuz (Aslı), Ozan Turan (Yaşar), Mert Ateş (Çıta), Erdem Eren Ayaz (Çamur), Sayid Ege Yıldırım (Minik), Ada Çapa (Dilsiz)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.