Write For Us

Yaralı Kuşlar 90. Bölüm Fragmanı

Yükleniyor...
84 İzlenme
Published
Yaralı Kuşlar 90. Bölüm Fragmanı yayında! Meryem, saunada kilitli kalınca fenalaşıyor!

Meryem'in tekrar konağa geri dönmesi Melis'i iyice çileden çıkarıyor. Levent ise artık Meryem'in konakta hizmetli olarak çalışmasını istemiyor. Aslı, Hülya'ya Bahadır'la ilgili gözdağı vermeye devam ederken, Doğan da Oya'ya Cemil ve Ayşe'yle ilgili bilinmeyenleri anlatmaya çalışır. Melis, artık Meryem'i tamamen ortadan kaldırmaya çalışır. Meryem, başına geleceklerden habersiz konağın saunasını temizleye girer ve genç kız Melis tarafından büyük bir tehlikeyle karşı karşıya kalır. Meryem, saunadan çıkmanın bir yolunu bulabilecek mi, yoksa genç kız Melis'in kurbanı mı olacak?

Yaralı Kuşlar yeni bölümüyle hafta içi her gün 15.45'te Kanal D'de!

Hikayemiz, yıllar önce ailesinden koparılmış ve bambaşka bir yaşama mecbur bırakılmış küçük Ömer’in, ablası bildiği Meryem’le hayata tutunma çabasını konu almaktadır.

Ancak Ömer’in öz babasıyla karşılaşması sonucu kartlar yeniden dağıtılacak hiç kimsenin hayatı eskisi gibi olmayacaktır.

Yüreğinize konacak Yaralı Kuşlar uçmaya başlıyor…

Yapım: Stellar Yapım

Yapımcı: İnci Gülen Oarr

Senaryo Danışmanı: Mehmet Uyar

Hikaye-Öykü: Meryem Temiz,Sinem Şengünlü, Yasemin İnal Avcı

Senaryo: Bedirhan Toprak, Cavidan Balcı, Elif Yılmaz, Emek Fulya Tanrıkulu, Hazel Sevim Ünsal, Murat Özdemir, Münevver Yıldız

Yönetmen: Cem Tabak

Oyuncular: Gizem Arıkan (Meryem), Emre Mete Sönmez (Ömer-Efe), Ali Yasin Özegemen (Levent), Ayşen İnci (Ulviye), Özgür Özberk (Tekin), Elif Erol (Hülya), Utku Çorbacı (Bahadır), Cemre Melis Çınar (Melis), Emre Çaltılı (Cemil), Hasan Ballıktaş (Durmuş), Canan Karanlık (Neriman), Sezgin Irmak (Doğan), Tuğba Tutuğ (Ayşe), Emek Büyükçelik Uyar (Safiye), Nuray Erkol (Aysel), Ceren Yavuz (Aslı), Ozan Turan (Yaşar), Mert Ateş (Çıta), Erdem Eren Ayaz (Çamur), Sayid Ege Yıldırım (Minik), Ada Çapa (Dilsiz)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.