Write For Us

Yeni Hyundai BAYON Türkiye'de İLK OA Farkıyla | Yerli SUV BAYON Çok İddialı! Debriyajsız Düz Vites?

Sponsored Post Vitamin D2 Canada Persia
113 İzlenme
Published
#ENUCUZBSUVHYUNDAIBAYON #HYUNDAIBAYON #NEWHYUNDAIBAYON

Hyundai Motor, özellikle Avrupa için tasarlanmış yepyeni bir crossover SUV olan Hyundai Bayon'u tanıttı. B segmenti SUV olarak Bayon, Hyundai'nin genişleyen SUV ailesinin en yeni ve en küçük üyesi olacak.

Tamamen yeni Hyundai Bayon, kompakt bir dış cepheye, geniş bir iç mekana ve segmentinde öne çıkmasını sağlayan uzun bir akıllı güvenlik ve bağlantı özellikleri listesine sahiptir. Bununla, tamamen yeni Bayon teknolojiyi demokratikleştirerek yüksek teknoloji güvenlik ve bağlantı özelliklerini herkes için erişilebilir hale getiriyor.

Hyundai'nin mevcut SUV adlandırma stratejisine paralel olarak, Bayon'un adı bir tatil noktasından ilham aldı: Fransız Bask Ülkesinin başkenti ve Fransa'nın güneybatısındaki en güzel destinasyonlardan biri olan Bayonne. Hyundai Bayon, Avrupa pazarının taleplerini karşılamak için tasarlandığından, şirket ona Avrupa adını vermeye karar verdi.

Başkan Yardımcısı Andreas-Christoph Hofmann, "SUV gövde tipi dünya çapında popülaritesini artırmaya devam ederken, Hyundai Avrupa şehirlerini dolaşabilen ve aynı zamanda müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için yeterli alan sağlayan bir modele yönelik bir talep gördü" diyor. Hyundai Motor Europe şirketinde Marketing & Product. "Sınıfında lider bağlantı ve güvenlik özellikleri, keskin ve ayırt edici bir tasarım ve Hyundai'nin imzası olan 48 volt hafif hibrit teknolojisinin entegrasyonu, Bayon'u kendi segmentinde öne çıkarıyor."

Hyundai, Bayon ile birlikte sadece 12 ayda ya da 20 ayda yedi yeni modeli piyasaya sürdü ya da geliştirdi ve tüm gövde tiplerini ve güç aktarma organı varyasyonlarını sayarak 2020'yi filo genişlemesi için rekor bir yıl haline getirdi.

Otomobilleri Anlatmaya devam...
https://youtu.be/aew6Nvw4tuo
https://youtu.be/tSdh9oYDqko
https://youtu.be/4ljgzkf0uGA
https://youtu.be/ROGs5MJ3Jus
https://youtu.be/bA6ISBRNHNs
https://youtu.be/1ffoG8mV7Ak
Kategori
Otomobil
Etiketler
otomobil, araba, car
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.