Write For Us

Zalim İstanbul 31. Bölüm Fragmanı

Yükleniyor...
Google Rank
89 İzlenme
Published
Zalim İstanbul 31. Bölüm Fragmanı yayında! Buzhanede kapalı kalan Cenk ve Cemre'ye ne olacak?

Cemre'yi kurtarmaya çalışırken Cenk de Cemre ile birlikte bir buzhanede kapalı kalır. Ölmek üzere olduğunu düşünen Cenk, Cemre'ye hayatının itiraflarından birini yapar. Bu sırada Nedim de var gücüyle Cemre'yi bulmaya çalışmaktadır. Sonunda Cenk ve Cemre'yi bulan Nedim onları dışarı çıkartır. Ancak ikisinin de durumu oldukça kötüdür. Agah, Şeniz ve diğerleri de onların yanına gider.

Agah Cemre'yi kaçıranları bulur. Olayın Şeniz bir bağlantısı olup olmadığını sorgular.

Zalim İstanbul yeni bölümüyle Pazartesi 20.00'da Kanal D'de!

Genel hikaye

Antakya’dan İstanbul’a uzanan bir var olma mücadelesinin ekrana geleceği Zalim İstanbul’da; üç çocuğu ile Antakya’da yaşayan Seher’in, lojistik sektörünün devleri arasında yer alan ve aynı zamanda memleketlileri olan Agah Karaçay ile yollarının kesişmesi herkesi yeni bir sınava sokacak.

Yapım: Avşar Film
Yapımcı: Şükrü Avşar
Yönetmen: Cevdet Mercan
Öykü ve Senaryo: Sırma Yanık
Görüntü Yönetmeni: Volkan Aslan
Genel Sanat Yönetmeni: Naz Erayda
Oyuncular: Fikret Kuşkan (Agah), Deniz Uğur (Seher), Mine Tugay (Şeniz), Ozan Dolunay (Cenk), Simay Barlas (Damla), Berker Güven (Nedim), Bahar Şahin (Ceren), Sera Kutlubey (Cemre), İdris Nebi Taşkan (Civan), Ayşen Sezerel (Nermin), Gamze Demirbilek (Nurten)

#zalimistanbul #ozandolunay #simaybarlas #berkergüven #serakutlubey #baharşahin #zalimistanbulceren #zalimistanbulcemre #zalimistanbulcenk #zalimistanbulnedim
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.