Write For Us

ZEKİ KIZLAR İÇİN AKILLICA GÜZELLİK TÜYOLARI || Havalı Makyaj ve Güzellik Rutini İpuçları!

E-Commerce Solutions SEO Solutions Marketing Solutions
168 İzlenme
Published
Selam kızlar, bahse girerim ki dudaklarınızın nasıl daha büyük görünmesini sağlayabileceğinizi bilmek istiyorsunuzdur. İşte size bir ipucu: Akıllıca güzellik tüyolarımızı izleyin!
Dudaklarınızı vakum ya da dudak dolgusu olmadan, sadece bir dudak kalemi kullanarak nasıl dolgunlaştırabileceğinizi öğreneceksiniz! Ayrıca makyaj fırçası gibi güzellik malzemelerinizi nasıl temizleyebileceğinizi, okulda saçlarınıza nasıl maşa yapabileceğinizi ve stil sahibi olmak için dolabınızı nasıl yenileyebileceğinizi göreceksiniz!

En sevdiğiniz kanal 123 GO! Like'a⭐ abone olun ve takipte kalmak ve yeni videolarımızı kaçırmamak için çana ???? tıklayın!

Yakında döneceğiz!

#123GoLike #komikvideo #123GO


Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır.

İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.

123 GO Like! Turkish Kanalına Abone Olun: http://bit.do/123-GO-Like-Turkish
-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Müzik, Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer):
https://www.depositphotos.com
https://www.shutterstock.com
Kategori
Ipuçları
Etiketler
123, KY, proje
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.