Write For Us

MUHTEŞEM GÖRÜNMEK İÇİN HERKESİN BİLMEK İSTEDİĞİ GÜZELLİK TÜYOLARI || DIY Dövme ve Makyaj İpuçları!

Yükleniyor...
Google Rank
18 İzlenme
Published
Sadece bir parti ya da özel bir randevu için kalıcı olmayan bir dövme yaptırmak istediğiniz oldu mu? Bu soruna bir çözüm bulduk!

İhtiyacınız olan bir keçeli kalem, bebe pudrası ve saç spreyi. Her zaman sahip olmak istediğiniz bir dövmeyi çizip üstünü pudra ve saç spreyiyle kaplayın. Şimdi sıra annenizi şoke etmeye geldi ????!

Giysilerinizi yeniden tasarlayıp basit moda tüyolarıyla gardırobunuzla ilgili sorunları çözün! Ayrıca, kızların yaşadığı tuhaf sorunlardan nasıl kurtulacağınızı ve nasıl muhteşem görüneceğinizi de öğreneceksiniz.

#eğlenceli #komedi #güzellik


Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır.

İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.

123 GO Like! Turkish Kanalına Abone Olun: http://bit.do/123-GO-Like-Turkish
-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Müzik, Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer):
https://www.depositphotos.com
https://www.shutterstock.com
Kategori
Ipuçları
Etiketler
123, KY, proje
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.