Write For Us

Anneni sırtından vurdun! Zalim İstanbul 9. Bölüm Sezon Finali

E-Commerce Solutions SEO Solutions Marketing Solutions
162 İzlenme
Published
Zalim İstanbul'un 9. Bölümde Cenk, Ceren ve Nedim'in evliliklerinin nedenini öğreniyor!

Ceren, hastaneye kaldırıldıktan sonra Cenk onun söyledikleri ile darmadağın olur. Ceren'in karnındaki bebeğin kendisinden olduğunu öğrenmesi onu perişan eder. Onun bu yıkık halini gören Şeniz ipleri eline alır. Onu Nedim'in odasında çıkarır. Cenk yavaş yavaş annesinin yaptıklarını anlamaya başlar. Nedim ve Ceren'in evlenmelerini annesinin ayarladığını anlar. Şeniz, Cenk'in bu durumu ortaya çıkaracak kadar saf olduğunu bildiğinden oğlunu manipüle eden cümlelerini ardı ardına sıralar. Oğlunu etkilemeyi başarır...


Antakya’dan İstanbul’a uzanan bir var olma mücadelesinin ekrana geleceği Zalim İstanbul’da; üç çocuğu ile Antakya’da yaşayan Seher’in, lojistik sektörünün devleri arasında yer alan ve aynı zamanda memleketlileri olan Agah Karaçay ile yollarının kesişmesi herkesi yeni bir sınava sokacak.
Yapım: Avşar Film
Yapımcı: Şükrü Avşar
Yönetmen: Cevdet Mercan
Öykü ve Senaryo: Sırma Yanık
Görüntü Yönetmeni: Volkan Aslan
Genel Sanat Yönetmeni: Naz Erayda
Oyuncular: Fikret Kuşkan (Agah), Deniz Uğur (Seher), Mine Tugay (Şeniz), Ozan Dolunay (Cenk), Simay Barlas (Damla), Berker Güven (Nedim), Bahar Şahin (Ceren), Sera Kutlubey (Cemre), İdris Nebi Taşkan (Civan), Ayşen Sezerel (Nermin), Gamze Demirbilek (Nurten)
#zalimistanbul #ozandolunay #simaybarlas #berkergüven #serakutlubey #baharşahin #ceren #cemre #cenk #nedim
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.