Write For Us

Seher, Ceren'e inanıp Cemre'yi tokatlıyor! Zalim İstanbul 9. Bölüm Sezon Finali

E-Commerce Solutions SEO Solutions Marketing Solutions
201 İzlenme
Published
Zalim İstanbul'un 9. Bölümde Ceren'in, yalan dolu açıklamalarına inan Seher hıncını Cemre'den alıyor!

Cemre, Ceren'in yanındadır. Bebeğin babasının kim olduğunu ondan öğrenmeye çalışır. Ceren, gerçeğin ortaya çıkması ile kendi planlarının suya düşeceğini bilmektedir. Ablasının şüpheleri de onun kötü tarafını tekrar ortaya çıkartır. Annesinin de odaya girdiğini gören Ceren kötü oyununu oynamaya başlar. Cemre'yi annesi Seher'in önünde kötü göstermeyi başarır. Seher, Cemre'yi tokatlayarak odadan çıkarır. Bu sırada olayı izleyen Cenk müdahale etmek ister; fakat, Şeniz ona cümleleriyle engel olur...


Antakya’dan İstanbul’a uzanan bir var olma mücadelesinin ekrana geleceği Zalim İstanbul’da; üç çocuğu ile Antakya’da yaşayan Seher’in, lojistik sektörünün devleri arasında yer alan ve aynı zamanda memleketlileri olan Agah Karaçay ile yollarının kesişmesi herkesi yeni bir sınava sokacak.
Yapım: Avşar Film
Yapımcı: Şükrü Avşar
Yönetmen: Cevdet Mercan
Öykü ve Senaryo: Sırma Yanık
Görüntü Yönetmeni: Volkan Aslan
Genel Sanat Yönetmeni: Naz Erayda
Oyuncular: Fikret Kuşkan (Agah), Deniz Uğur (Seher), Mine Tugay (Şeniz), Ozan Dolunay (Cenk), Simay Barlas (Damla), Berker Güven (Nedim), Bahar Şahin (Ceren), Sera Kutlubey (Cemre), İdris Nebi Taşkan (Civan), Ayşen Sezerel (Nermin), Gamze Demirbilek (Nurten)
#zalimistanbul #ozandolunay #simaybarlas #berkergüven #serakutlubey #baharşahin #ceren #cemre #cenk #nedim
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.