Write For Us

Seher, Cemre'yi Nedim'e veriyor! - Zalim İstanbul 7. Bölüm

Yükleniyor...
Google Rank
104 İzlenme
Published
Zalim İstanbul'un 7. Bölümde Seher, Cenk'in sürekli olarak kızı Cemre'nin peşinde dolaşmasını içine yediremiyor ve bir karar alıyor!

Seher, Şeniz ile yaptığı konuşma sonrasında Cenk ile Cemre'nin yakınlaşmalarından rahatsız olmaya başlar. Zengin ve züppe olarak gördüğü Cenk'in, Cemre'yi kullandığını düşünür. Bu yüzden bir karar alır. Agah'ın önceden kendisi ile olan konuşmalarında Cemre'yi, Nedim'e eş olarak düşündüğünü söylemesi kararını netleştirir. Agah'ın karşısına dikilerek Cemre'yi, Nedim'e verdiğini söyler. Agah bu ani karar karşısında şaşırır...Antakya’dan İstanbul’a uzanan bir var olma mücadelesinin ekrana geleceği Zalim İstanbul’da; üç çocuğu ile Antakya’da yaşayan Seher’in, lojistik sektörünün devleri arasında yer alan ve aynı zamanda memleketlileri olan Agah Karaçay ile yollarının kesişmesi herkesi yeni bir sınava sokacak.
Yapım: Avşar Film
Yapımcı: Şükrü Avşar
Yönetmen: Cevdet Mercan
Öykü ve Senaryo: Sırma Yanık
Görüntü Yönetmeni: Volkan Aslan
Genel Sanat Yönetmeni: Naz Erayda
Oyuncular: Fikret Kuşkan (Agah), Deniz Uğur (Seher), Mine Tugay (Şeniz), Ozan Dolunay (Cenk), Simay Barlas (Damla), Berker Güven (Nedim), Bahar Şahin (Ceren), Sera Kutlubey (Cemre), İdris Nebi Taşkan (Civan), Ayşen Sezerel (Nermin), Gamze Demirbilek (Nurten)

#zalimistanbul #ozandolunay #simaybarlas #berkergüven #serakutlubey #baharşahin #ceren #cemre #cenk #nedim
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.