Write For Us

Nedim, Cenk'e saldırdı! - Zalim İstanbul 5. Bölüm

Yükleniyor...
christmas sale Entertainment MindGames
63 İzlenme
Published
Zalim İstanbul'un 5. bölümünde Nedim, Cemre'yi kıskanıyor ve Cenk'e saldırıyor!

Cemre ve Cenk bahçede konuşurken onları Nedim görüyor. Cemre'ye karşı bir şeyler hisseden Nedim onu kıskanıyor. Bu sırada olanları Ceren de görünce ortalığı karıştırmayı başarıyor. Nedim'in kulağına Cemre ve Cenk ile ilgili sırrı söylüyor. Nedim çok sinirleniyor ve tekerlekli sandalyesi ile bahçeye bir hışımla çıkıyor. Cenk'in üzerine atlayıp onu yumruklamaya başlıyor. Cenk ise, onu durdurmak yerine kendisini cezalandırmak istercesine onu daha da gaza getiriyor. Ev halkının yetişmesiyle Nedim'i zor durduruyorlar..


GENEL HİKAYE

Antakya’dan İstanbul’a uzanan bir var olma mücadelesinin ekrana geleceği Zalim İstanbul’da; üç çocuğu ile Antakya’da yaşayan Seher’in, lojistik sektörünün devleri arasında yer alan ve aynı zamanda memleketlileri olan Agah Karaçay ile yollarının kesişmesi herkesi yeni bir sınava sokacak.
Yapım: Avşar Film
Yapımcı: Şükrü Avşar
Yönetmen: Cevdet Mercan
Öykü ve Senaryo: Sırma Yanık
Görüntü Yönetmeni: Volkan Aslan
Genel Sanat Yönetmeni: Naz Erayda
Oyuncular: Fikret Kuşkan (Agah), Deniz Uğur (Seher), Mine Tugay (Şeniz), Ozan Dolunay (Cenk), Simay Barlas (Damla), Berker Güven (Nedim), Bahar Şahin (Yağmur), Sera Kutlubey (Cemre), İdris Nebi Taşkan (Civan), Ayşen Sezerel (Nermin), Gamze Demirbilek (Nurten)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.