Write For Us

Ceren ve Nedim yatakta basıldılar! Zalim İstanbul 25. Bölüm

Yükleniyor...
christmas sale Entertainment MindGames
80 İzlenme
Published
Zalim İstanbul 25. Bölümde Karaçay Köşkü, sabah karşılaştıkları manzara karşısında büyük şaşkınlık yaşıyor!

Agah Bey, akşam sarhoş olarak eve gelen Nedim'in odasından çıkmaması ve kapısının kilitli olmasından dolayı sağlığından endişe eder. Cenk'in gelmesi ile odanın kapısı kırılır. İçeri girenler gördükleri sahne karşısında dona kalırlar. Ceren, Nedimile birlikte yataktadırlar. Bu sahne özellikle Cemre'yi kalbinden vurur. Agah Bey yaptığı davranıştan dolayı utanarak odadan çıkar. Şeniz ise, Nedim'in hala yaşıyor olmasından dolayı biraz üzgündür. Ceren, Şeniz'in planını kendi planına çevirmeyi başarmıştır.

Genel hikaye

Antakya’dan İstanbul’a uzanan bir var olma mücadelesinin ekrana geleceği Zalim İstanbul’da; üç çocuğu ile Antakya’da yaşayan Seher’in, lojistik sektörünün devleri arasında yer alan ve aynı zamanda memleketlileri olan Agah Karaçay ile yollarının kesişmesi herkesi yeni bir sınava sokacak.

Yapım: Avşar Film
Yapımcı: Şükrü Avşar
Yönetmen: Cevdet Mercan
Öykü ve Senaryo: Sırma Yanık
Görüntü Yönetmeni: Volkan Aslan
Genel Sanat Yönetmeni: Naz Erayda
Oyuncular: Fikret Kuşkan (Agah), Deniz Uğur (Seher), Mine Tugay (Şeniz), Ozan Dolunay (Cenk), Simay Barlas (Damla), Berker Güven (Nedim), Bahar Şahin (Ceren), Sera Kutlubey (Cemre), İdris Nebi Taşkan (Civan), Ayşen Sezerel (Nermin), Gamze Demirbilek (Nurten)

#zalimistanbul #ozandolunay #simaybarlas #berkergüven #serakutlubey #baharşahin #zalimistanbulceren #zalimistanbulcemre #zalimistanbulcenk #zalimistanbulnedim
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.