Write For Us

Ceren, Nedim'e nefretini kusuyor! Zalim İstanbul 8. Bölüm

Yükleniyor...
christmas sale
79 İzlenme
Published
Zalim İstanbul'un 8. Bölümde Ceren, Nedim ile geceyi geçirmek zorunda kalmaktan dolayı sinir krizine giriyor!

Evliliğin ilk gecesidir. Ceren ve Nedim odadadır. Ceren, Nedim'in yüzüne bakmaktan dolayı kötü hisseder. Nedim'in yanına giderek ona kötü davranır. Bu sırada odaya Şeniz girer. Ceren ona bu odada kalmak istemediğini söyler. Başka bir odada uyumak istediğini söylediği sırada Şeniz onu gelecekte yaşanacaklar ile doldurmaya başlar. İplerinin elinde olduğunu hissettiren Şeniz, Ceren'in çocukça davranışlarına son verir. Söylediği cümlelerle Ceren'i kandırmayı ve onu etkilemeyi başarır.


Antakya’dan İstanbul’a uzanan bir var olma mücadelesinin ekrana geleceği Zalim İstanbul’da; üç çocuğu ile Antakya’da yaşayan Seher’in, lojistik sektörünün devleri arasında yer alan ve aynı zamanda memleketlileri olan Agah Karaçay ile yollarının kesişmesi herkesi yeni bir sınava sokacak.
Yapım: Avşar Film
Yapımcı: Şükrü Avşar
Yönetmen: Cevdet Mercan
Öykü ve Senaryo: Sırma Yanık
Görüntü Yönetmeni: Volkan Aslan
Genel Sanat Yönetmeni: Naz Erayda
Oyuncular: Fikret Kuşkan (Agah), Deniz Uğur (Seher), Mine Tugay (Şeniz), Ozan Dolunay (Cenk), Simay Barlas (Damla), Berker Güven (Nedim), Bahar Şahin (Ceren), Sera Kutlubey (Cemre), İdris Nebi Taşkan (Civan), Ayşen Sezerel (Nermin), Gamze Demirbilek (Nurten)
#zalimistanbul #ozandolunay #simaybarlas #berkergüven #serakutlubey #baharşahin #ceren #cemre #cenk #nedim
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.