Write For Us

Nedim'in çıldırdığı anlar! - Zalim İstanbul 5. Bölüm

Yükleniyor...
Google Rank
100 İzlenme
Published
Zalim İstanbul'un 5. Bölümde Nedim, amcası Agah'ın Cemre'ye inanmaması üzerine çıldırıyor!

Agah, Cemre'nin gösterdiği video yerine karısı Şeniz'in söylediklerine inanınca Nedim çok öfkeleniyor. Üstüne üstlük Cemre'yi odadan kovması onu daha da delirtiyor. Amcasına Cemre'nin doğru söylediğini haykırmasının da önemsenmediğini gören Nedim çıldırıyor. Şeniz'in yüzüne bakarak onun yalancı, kötü birisi olduğunu haykırır. Agah, yeğeninin bu halini görünce hem korkuyor, hem de çok şaşırıyor. Şeniz ise, olayın istediği gibi ilerlemesinden dolayı içten içe mutludur. Nedim'i daha da çıldırtmak için kulağına fısıldayarak teşekkür etmesi yeter. Nedim, karşısında yağ gibi suyun üzerine çıkan yengesi Şeniz'e bir hamle yapar...GENEL HİKAYE

Antakya’dan İstanbul’a uzanan bir var olma mücadelesinin ekrana geleceği Zalim İstanbul’da; üç çocuğu ile Antakya’da yaşayan Seher’in, lojistik sektörünün devleri arasında yer alan ve aynı zamanda memleketlileri olan Agah Karaçay ile yollarının kesişmesi herkesi yeni bir sınava sokacak.
Yapım: Avşar Film
Yapımcı: Şükrü Avşar
Yönetmen: Cevdet Mercan
Öykü ve Senaryo: Sırma Yanık
Görüntü Yönetmeni: Volkan Aslan
Genel Sanat Yönetmeni: Naz Erayda
Oyuncular: Fikret Kuşkan (Agah), Deniz Uğur (Seher), Mine Tugay (Şeniz), Ozan Dolunay (Cenk), Simay Barlas (Damla), Berker Güven (Nedim), Bahar Şahin (Yağmur), Sera Kutlubey (Cemre), İdris Nebi Taşkan (Civan), Ayşen Sezerel (Nermin), Gamze Demirbilek (Nurten)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.