Write For Us

Cenk, Nedim'e silah doğrultuyor! - Zalim İstanbul 5. Bölüm

Yükleniyor...
Google Rank
109 İzlenme
Published
Zalim İstanbul'un 5. Bölümde Cenk, Şeniz'in söylediklerinden etkilenerek Nedim'i öldürmek için odasına giriyor!

Cenk, Şeniz'i yaptığı yasa dışı işlerden dolayı suçlamaktadır. Nedim'in tekrar eski haline dönmesini isteyen Şeniz, ona yaptıklarını Cenk'e karşı savunur. Geçmiş ile ilgili sırrın açığa çıkmaması için uğraştığını söyleyen Şeniz, yaşanacakları engellediğini de ekler. Cenk ise, annesinin söylediklerini kafasında tartar. Özellikle "Nedim yaşadığı sürece, bu ceza bitmeyecek! Ne, benimki! Ne, seninki! Ne de onunki! Cezalarımız bitmeyecek!" sözleri aklını karıştırır. Cenk bir karar verir ve köşke gelir. Kasadan aldığı silahla Nedim'in odasına yönelir. İçeri girer ve silahı ona doğrultur...


GENEL HİKAYE

Antakya’dan İstanbul’a uzanan bir var olma mücadelesinin ekrana geleceği Zalim İstanbul’da; üç çocuğu ile Antakya’da yaşayan Seher’in, lojistik sektörünün devleri arasında yer alan ve aynı zamanda memleketlileri olan Agah Karaçay ile yollarının kesişmesi herkesi yeni bir sınava sokacak.
Yapım: Avşar Film
Yapımcı: Şükrü Avşar
Yönetmen: Cevdet Mercan
Öykü ve Senaryo: Sırma Yanık
Görüntü Yönetmeni: Volkan Aslan
Genel Sanat Yönetmeni: Naz Erayda
Oyuncular: Fikret Kuşkan (Agah), Deniz Uğur (Seher), Mine Tugay (Şeniz), Ozan Dolunay (Cenk), Simay Barlas (Damla), Berker Güven (Nedim), Bahar Şahin (Yağmur), Sera Kutlubey (Cemre), İdris Nebi Taşkan (Civan), Ayşen Sezerel (Nermin), Gamze Demirbilek (Nurten)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.